Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Witam wszystkich, pisze ten post, gdyż wydarzyła się smutna sytuacja, jak już każdy zauważył, gracz o nicku Fokus, któremu bezgranicznie zaufałem wyczyścił nam gang, sprzedał każdy skill oraz kupił 8 slot. Pisze z prośbą do Adiego czy mógłby przywrócić nam ulepszenia, wiem, że jest to spowodowane głupotą i zaufaniem bo czemu miałbym nie ufać komuś z kim gram na serwerze 4 lata i świetnie się dogadywaliśmy? Nawet przez chwile nie pomyślałem, że może wydarzyć się coś takiego ;(. Razem z ekipą spędziliśmy wspaniałe chwile świetnie się przy tym bawiąc, w 4 miesiące (od 18 grudnia) osiągnęliśmy naprawdę wiele jako gang, mieliśmy przegranych ponad 1800 godzin, co daje łącznie 21664 rund. Szkoda zaprzepaścić coś, na co pracowaliśmy tyle czasu, dziękuję i pozdrawiam Was wszystkich.  " ~ WiLkU

"Prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby, nie chcemy aby nasz czas i osiągnięcia poszły na marne"~ Cała ekipa ESSA

Edytowane przez M4c!3k z Kl4nu
  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Nie dość, że sam zainteresowany nie może napisać postu, tylko musi się wyręczać teraz innymi osobami ze względu na to, że łamał wielokrotnie regulamin, to teraz Adi miałby się pochylić w jego kierunku i nagiąć swoje zasady? Nie sądzę. 
Kolega wyżej dobrze zauważył, że jest punkt, który reguluje co się dzieje w podobnych przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Poza tym, ani to bug, ani propozycja dotycząca serwera. 

Jeszcze gdybyście świecili przykładem, to może i zrobiłoby się jakiś wyjątek. 

Przykro nam, patrzcie komu ufacie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.