Skocz do zawartości
Merxy.

[ODRZUCONE] [odwołanie] Merxy

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem szansę, żeby tego nie pisać, ale widocznie bardzo chcecie usłyszeć te kilka słów, więc oto proszę: Let's dymy begin!

Nick: Merxy.

Link do tematu w którym otrzymałeś warna: 

Dlaczego uważasz, że ostrzeżenie jest niesłuszne: Dawanie ostrzeżenia za taką wypowiedź jest bezsensowne i na tym można zakończyć to odwołanie, ale niektórzy najwyraźniej wolą prezentować podejście na poziomie "2 iq" (to jest cytat, jakby ktoś nie rozumiał znaczenia symboli "", bo przecież wszystko trzeba tutaj wyoślić, bo przecież przeciętny użytkownik forum nie potrafi myśleć...) albo wsadzają własne słowa w moje usta(tak, właśnie tak. Kolejne kontrowersyjne zdanie. No to cyk, kolejny warnik, bo hurr durr wszystkich obraził), więc niestety muszę przejść do etapu wyjaśniania pewnym osobom jak należy czytać dwuzdaniowe posty na forum. Co ciekawe niektóre osoby zrozumiały przekaz i nie miały z tym problemu, więc może chociaż ich moderacja przestanie obrażać, bo dawanie ostrzeżenie zza taki post jest obrazą dla inteligencji wszystkich umiejętności.

Jak należy czytać - poradnik krok po kroku:

Dokładny tekst wiadomości:

"Postawmy go w miejsce ffa! Co za różnica jak będzie się nazywał pusty serwer? :4head: "

Jaki to temat? Przyda nam się to do kontekstu.

Propozycja dodania serwera deathmatch. Więc, dla wszystkich tych, którzy nie potrafią łączyć faktów, to temat nie jest temat o linczowaniu serwera ffa, tylko propozycji dodania innego serwera, więc sugeruję zacząć czytać posty w kontekście tematu, w którym się znajdują, a nie w takim jakim chcielibyście je zobaczyć( WOW, drugi raz twierdzę, że to wy chcieliście powiedzieć, że ffa jest złe! Głodnemu chleb na myśli.... No to co? Może mały linczyk za to?).

Teraz przechodząc do analizy samej wypowiedzi...

Naprawdę chciałbym wam tę wypowiedź rozbić, ale to jest już tak proste, że nie da się tego bardziej rozbić, żeby analizować mniejsze fragmenty, więc wybaczcie, ale będę musiał zaufać w waszą inteligencję(w którą nawet moderacja nie wierzy...).

Tajemniczy i obraźliwy przekaz zawierający się w tej wiadomości to: Gdyby serwer deathmatch został postawiony w miejsce ffa, to jego zapełnienie wyglądałoby tak samo jak zapełnienie ffa. 

Faktycznie strasznie obraźliwa wiadomość! Za takie rzeczy to ksiądz rozgrzeszenia nie daje! *hurr* *durr* spalić na stosie za to!

No, ale w tym momencie muszę was po raz kolejny zasmucić, bo wiadomość posiada dodatkowy kontekst(przeciętny czytelnik tego tematu właśnie wygląda jak wyjęty z memu o pikachu, lub jego nowszej wersji o neymarze po przegraniu z ManUtd).

Rozumiem, że jak doszliście do tego momentu, to wasze mózgi już nie wyrabiają do nadmiaru danych i nie jesteście w stanie już więcej analizować, ale dla tych najwytrwalszych, dla "elyty" tego forum mam jeszcze jedno, niesamowicie trudne zadanie zrozumienia dodatkowego kontekstu i połączenia wszystkich faktów do kupy(o nie! wulgarne słowo! cyk i kolejny warnik!). Jeżeli jesteście już przygotowani na ten nadludzki wysiłek, to przystąpcie do czytania i uważajcie, żeby wam czachy nie wybuchły...

Temat założył Łowca Mrówków, a chwilę wcześniej mówił, że na ffa poza nim i yugim nikt nie wchodzi.

Już słyszę te wszystkie eksplodujące głowy! Ale jak to? Jak do tego doszło? I o członek chodzi?

Rozwiązanie zagadki dla tych, którzy nie potrafią połączyć tych faktów:

1. Łowca mówi, że ffa jest puste,

2. Łowca zakłada temat z propozycją otwarcia serwera dm,

2.1. Punkt dla niekumatych; serwer dm był i wyglądał tak jak...(wybaczcie to porównanie w tym miejscu mogłoby was pokonać, więc powiem to inaczej). Serwer dm był pusty,

3. Niestety tutaj musicie się zmierzyć z tym jakże trudnym porównaniem... Serwer dm był w takim stanie jak ffa teraz, więc stwierdzam, że gdyby postawić go na nowo to znowu byłby w takim stanie jak wtedy, i takim jak ffa jest teraz.

W tym momencie mam wrażenie, że powinienem wrócić do tej kontrowersyjnej tezy "wsadzają własne słowa w moje usta" i trzecim wspomnieniem o niej podpisać wyrok śmierci społecznej na oczach rozwścieczonego tłumu.

Nigdy nie powiedziałem złego słowa na serwer ffa, JEŻELI KTOŚ INNY nie zaczął tego tematu i było to TYLKO W WIADOMOŚCI PRYWANTEJ. A czemu o tym mówię?

Bo ja i jeszcze kilka innych osób uważa, że wrzucanie na serwer ffa miliona pluginów nie zachęca do grania, bo serwer ffa w zamyśle ma być bardziej skillowy, niż 4fun(choć i tutaj mógłbym rozwinąć wypowiedzieć, która mogłaby zaprzeczyć tej tezie, ale to mogłoby być za trudne do zrozumienia przez niektórych....). Sam przestałem wchodzić na ffa jak yugi dodał lasery. Ale żeby była jasność: NIE WIERZĘ, ŻE GDYBY KTOŚ INNY ZAJMOWAŁBY SIĘ TYM SERWEREM I ZMIENIAŁ TYLKO WNĘTRZE SERWERA(TAK JAK TO ROBI YUGI) TO SERWER OSIĄGNĄŁBY SUKCES, więc moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z tym co robi, co próbowano mi insynuować. Najwidoczniej część z was sama uważa, że yugi źle zarządza serwerem i stąd takie pomówienia.

Zaglądając jeszcze na chwilkę w temat od dupy strony to warn ma powód: brak kultury

Co zabawne wypowiedź nie zawiera żadnego, nawet najmniejszego znamiona braku kultury, chyba, że za brak kultury uważamy brak przywitania i pożegnania w każdym poście, ale wtedy chyba poleciałoby trochę więcej postów...

Jeżeli ktoś uważa inaczej, a oczywiście WEDŁUG MNIE ma do tego prawo, to niech pokaże gdzie w jego opinii ta wypowiedź zawierała znamiona braku kultury.

Co do postu yugiego, który dodał zaraz pod moim to niewiele mogę powiedzieć, ponieważ o ile trochę mnie zdziwiło jego podejście, gdzie dotychczas nie miał problemu z żartami o zapełnieniu ffa, a tutaj nagle się o to oburzył, to nie mam do niego pretensji, bo akurat on jako jedyny miał do tego prawo. I jeśli go takie żarty jednak dotykają, to oczywiście przepraszam, bo nie bawi mnie wyśmiewanie innych a wspólne śmianie się z pewnych rzeczy. Tak samo jak w sytuacji z killuą, kiedy to ostatnio na sb nazwałem go na potrzeby reklamy leszczem. Gdyby zajrzał do poradnika, to wiedziałby, że w żadnym razie nie było to obraźliwe, ale widziałem po jego odpowiedzi, że tego nie zrobił, więc nawet tego mu nie tłumaczyłem, bo on ma swoje oczko w głowie, czyli streaming. 

A co do samej wypowiedzi yugiego w tamtym temacie to wypadałoby jeszcze wyjaśnić pewne kwestie tam poruszone:

Owszem pod m.in. pod moją pieczą ze stało puste, masz absolutną rację, ale jest to raczej słaby przytyk/słaba riposta, ponieważ jeśli już jesteśmy w temacie tego, co wypadałoby przypomnieć, top chciałbym przypomnieć, że to ja byłem jedną z osób, które najgłośniej śmiały się ze stanu zombie escape, więc argument ciutę nietrafiony :/

Zbliżając się ku końcowi, to chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na to, że jeśli będziemy przyjmować takie kryteria to każdy z 15 postami na forum miałby 10 warnów. Dajcie mi moderatora na jeden dzień, a ja stosując taką klasyfikację jaką wy tutaj proponujecie zablokuję wam wszystkim forum i wszystko odbędzie się legalnie i zgodnie z przepisami.

A teraz uwaga, bo nastąpi element *Pół-żartem, pół-serio*(mam nadzieję, że takie ostrzeżenia wystarczą, a może trzeba robić ostrzeżenia na pół ekranu? dajcie znać, jak wam dogodzić)

Upraszczając zasady dawania warnów i zachowania moderatorów powstaje prosty schemat:

1. wybieram losowy post,

2. wybieram losowy powód warna,

3. odrzucam odwołanie, bo skoro dałem warna, to jest on słuszny.

Koniec elementu *Pół-żartem, pół-serio*(znaczy jakby ktoś mi tłumaczył, że coś jest żartem i dlaczego, to mnie by to nie bawiło, ale może niektórym jest to potrzebne do szczęścia?)

Tak więc jak możecie zauważyć uważam, że niezależnie od moich wszystkich argumentów odwołanie zostanie(ku uciesze tłumów) odrzucone przez timora, bo gdzieś zrobiłem literówkę, albo źle postawiłem przecinek, a to, jak wiadomo, neguje wszystkie argumenty przytoczone w wypowiedzi.

Tak, więc budyń, jeśli to czytasz, to odezwij się ze swojego kolejnego multikonta. Bez ciebie nie damy rady, ale razem z tobą i twoimi nastoma tysiącami dolarów co godzinę możemy wiele zdziałać! Razem możemy wszystko! O, Wielki Budyniu wskazuj nam drogę i prowadź! AMEN!

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Post nie wniósł nic do tematu.

2. Uraża opiekuna serwera.

Poza tym, nie czytałem.

• Lubię to! 1
  • Haha 5
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.