Skocz do zawartości
Mlody G cs-placzabaw.pl

[ODRZUCONE] Podanko Mlody G <3

Dostanę szanse ?  

63 użytkowników zagłosowało

1. 1. Dostane szanse

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy sobie szczerze Młody miał szermaną reputacje, ale ostatnio jest coraz lepiej jest osoba mega pomocną zawsze jak potrzebuje osoby, żeby coś sprawdzić Młody jest zawsze chętny, aby pomóc.
Na pewno na + są eventy, które organizuje, jest jednym z niewielu graczy, którzy organizują się w takie rzeczy jak eventy na serwerze.

Jak nie zjebiesz na rozmowie, jeśli do niej dojdzie To jestem na TAK

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

pomocny chlop, mily, chyba z kazdym ma dobry kontakt, angazuje sie w zycie serwera, tlumaczy nowym gracza na czym polega gra na serwerze i ogolnie duzo moznaby bylo wymianiac.

Tylko nie spierdol rozmowy :)

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Nie ma lepszego kandydata  na to stanowisko, w końcu będzie jakaś osoba w Administracji JB która będzie działać na serwerze a nie tylko "nie widziałem napisz skargę"

Poza tym Leon jest przemiłą osobą i z chęcią pomoże każdemu w potrzebie.

• Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Yest napisał:

Na NIE!! 

Obraża graczy dowod: https://www114.zippyshare.com/v/4ESJso39/file.html

1.nie robiłem tego na serwerowym tsie 2.wisienka o tym wie już ją za to przeprosiłem 3. dawno to było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

Chłop jest miły pomocny  wnosi dużo na jaila i ma pełne uzębienie . 

• Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak
-Pozytywna osoba
-Robi ciekawe eventy z własnej woli angażując się w serwer 

Spoiler

-Pomaga nowym graczom 

Spoiler

-Bardzo chętnie udziela się na forum
***TAJNE***

Spoiler

-Ma prawie wszystkie zęby
-Szanuje się bo wie jaki gang jest najlepszy
-Nie spłaca długów ale spoko
-Raz prawie udało mu się odpalić demko

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak 

-Pozytywnie nastawiony 

- Wielki plus za eventy typu ,, MISTRZ RACE,,

-miły

-Pomaga nowym graczom tak jak to @Skazza cs-placzabaw.pl  u góry pokazał jak mlody pomogl @arturolol cs-placzabaw.

-ogólnie same ++++

Ps. Powodzenia na rozmowie ❤

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mlody G cs-placzabaw.pl napisał:

1.nie robiłem tego na serwerowym tsie 2.wisienka o tym wie już ją za to przeprosiłem 3. dawno to było

Tak się zachowujesz na codzień czy to Wyzywasz na grupce czy na pw czy grozisz na serwerze. I argument że to nie jest na serwerowni jest bez sensu bo to pokazuje jakim człowiekiem jesteś :P

P. S thorek nie widzisz w nim żadnej toksycznosci ponieważ lize wam dupe na każdym kroku i nie oszukuj się zobacz sobie jego ostatnie posty na forum (wielki obrońca nie wiedzący co to żart, pochwały, czy evenciki by się przypodobać) 

Edytowane przez Sayoo
  • Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

- Zmienił się na bardzo duży + już dawno nie widziałem w nim tej toksyczności która w przeszłości czasem się pojawiała

- Zawsze pomocny i z dystansem do siebie

- W ostatnim czasie zorganizował dużo eventów które przy delikatnej pomocy fajnie wypaliły 

- Byłem świadkiem jak tłumaczy nowym na czym polega ten tryb

- Czasem faktycznie popełnia błędy jako warden ale mimo wszystko myślę że dobrze zna regulamin

Poradzi sobie jako admin. Od bardzo dawna nie mam zastrzeżeń do jego zachowania. Ciężko pracuje na to stanowisko ;) Powodzenia na rozmowie młody!

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem nas Nie

• Ponieważ obraża bezpodstawnie nawet na serwerze
  • Bardzo często nie pomaga nowym graczom wręcz odpycha ich od serwera swoim zachowaniem
  • Mimo wszystkich eventów dalej ma średnią opinie u graczy
  • Jako Warden faworyzuje swój gang 
  • Uważam że Nie poradzi sobie jako Admin
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak ...  Młody ❤️ 

+podanie 

+podpunkt 12 

+pomocny 

+wiek

+organizator fajnych eventów 

+dobry przyjaciel

+czas dzienny 

❤️ młody g żeby ci się udało byqu ❤️ 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Dajmax napisał:

Jestem na NIE

Skoro Młody G puścił nagranie z prywatnej rozmowy z wisienką to skąd mamy wiedzieć że nie udostępni czegoś z forum adminów swoim kolegą do których już raczej nie będę należał po tym poście.

przeciez nie udostepnilem tej rozmowy na ts sererowym i z wisienką już sobie wytłumaczyłem wszystko

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK! 

No jest dość miły :P, pomaga nowym osoba na serwerze. Myślę że da radę na stanowisku admina 

• Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Smutny 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z Młodym G już dawno się pogodziłam. Było minęło, a co do tego nagrania to byłam pijana i PROSZĘ TO USUNĄĆ, bo w przeciwnym razie zgłoszę tą sprawę właścicielowi serwera. Dziękuję i DOBRANOC:))

• Lubię to! 1
  • Haha 5
  • Zmieszany 4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, wisienka2801 napisał:

Ja z Młodym G już dawno się pogodziłam. Było minęło, a co do tego nagrania to byłam pijana i PROSZĘ TO USUNĄĆ, bo w przeciwnym razie zgłoszę tą sprawę właścicielowi serwera. Dziękuję i DOBRANOC:))

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK!

Młody to odpowieni kandydat na to stanowisko. Gra dużo na jailu juz od ponad pol roku, ciemna strona ściagala go na poczatku na zła strone, lecz ogarnal sie i jest teraz ostoją praworządnosci na serwerze xd. Ma super kontakt z graczami, duzy dystans do siebie i dwa dorodne zęby.

Przygotuj sie porządnie na rozmowe bo z regu czasami bywa u cb krucho

• Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK!

Wg mnie Młody zmienił się o 180 stopni co jest ogromnym plusem.  Nie jest już takim toxic'iem ogarnął się  i wstąpił na tą dobrą ścieżkę.

Chłopak angażuje się w życie serwera, pomaga graczom na jailu. Ogarnia w CT. Co tu dużo mówić, wszystko chłopaki wyżej powiedzieli już nie będę powielał tego samego 😜.

Jak dla mnie można młodemu dać szanse, o ile przejdzie rozmowę. Powodzonka!

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje niestety nie znasz regulaminu, albo nie chcesz go przestrzegać. Ostatnimi czasy sporo musiałem Ci zwracać uwagi o różne pierdoły.

Tak czy inaczej w tym momencie brak całkowitego zrozumienia regulaminu nie jest przeszkodą do tego, żeby ktoś miał Admina :P 

Ogólnie byłbym na TAK jeśli nie ten regulamin, który kuleje, tak to daję NIE WIEM. Bo nie wiem czy nie będziesz dawał złego przykładu :P

P.S. Taka dygresja, gdyby to podanie (jak i pewnie wiele innych) było złożone "za moich czasów" to byłoby z przedbiegów odrzucone :D

• Lubię to! 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurcze do czego do doszło :D po tobie młody nie spodziewałbym się tego ale skoro już napisałeś to jestem na tak

+bardzo uprzejmy w stosunku do mnie i nigdy nie słyszałem żeby był jakiś chamski w kierunku do innych osób

+organizowanie eventow 

+jak grałem z tobą nie kojarzę żebyś zrobił jakiś karygodny błąd związany z regulaminem

I jedyne co mogę powiedzieć to powodzonka :P i mam nadzieje że uda ci się :D 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK!

+ forum, organizowane eventy,

+ aktywność,

+ podanie,

+ dobra opinia, chęć pomocy,

- znajomość regulaminu,

- doświadczenie.

Mam nadzieję, że sobie poradzisz na rozmowie, powodzenia!

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze że mój wcześniejszy komentarz został usunięty więc napiszę trochę inaczej.

Nie chcę mieć z tobą żadnej kosy, sam o tym wiesz, ale no nie chcę żebyś miał admina dlatego, że:

-Boję się że się zmienisz i będziesz miał wszystkich głęboko w dupie, będziesz siebie uważał za lepszego od innych

-Nie znasz regulaminu co pokazywałeś wiele razy 

-Prawie co runde gdy jesteś w ct giniesz co jest oznaką tego że po prostu albo jesteś za słaby na bycie wardenem albo masz jeszcze za mało doświadczenia

-No i tak dodatkowo brakuje ci paru zębów ;)❤️ 

Sory mordo ale jestem na NIE!

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To straszne, jak ludzie postępują aby przypodobać się innym, nawet kosztem drugiego człowieka. Powiedzcie do czego ten świat zmierza, co będzie za 20 lat? Czy ludzie dalej będą postępować w ten sposób? Jako istoty zamieszkujące tą planetę powinniśmy okazać trochę troski  o ten świat i nie możemy pozwolić na coś takiego. Młody G nie raz pokazał, co potrafi. Uważam, że admin powinien wnosić na serwer jakieś wartości, powinien być życzliwy i pomocny, z pewnością nie powinien dopuszczać się udostępniania prywatnych rozmów i ośmieszania innych w Internecie. 

JESTEM NA NIE 

• Lubię to! 3
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wisienka2801

No to tak ... 1 To nie nasza wina że narąbałaś się  tanim jabolem za piątaka w biedrze 2 Młody był dla ciebie spoko póki nie stałaś się fałszywa 3 Tani jabol robi swoje , nie nasza wina że wbiłaś na ts 4 To nagranie to nie wina młodego tylko bardziej moja bo ja to nagrałem po tym jak powiedziałem tak zwane BRB 5 Przyznałem się do tego i nie wiem czemu nadal obwiniasz młodego 6 Miłość do jabola tak zostałaś wychowana 7 Wypowiadasz się a nawet nie wiesz co to POSIADANIE ADMINA co to wgl oznacza  8 Młody się zmienił 9 Każdy ma szanse i 10  W tamtej sytuacji to ty popełniłaś błąd nie on więc nie wiem po co piszesz takie rzeczy 

po to żeby mu się nie udało ? to ja już nie wiem co ci może pomóc 

Takie moje zdanie 

Młody To już mniej toksyczny chłopak który cały czas się uczy ... jak każdy więc moim zdaniem ma szanse ❤️ 

dziękuje dobranoc dowidzenia do potem narka elo ELDO 

Edytowane przez Shico
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 5
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.