Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Nadchodzi noc i zaczyna się moja warta. Zakończy ją tylko śmierć. Nie wezmę sobie żony, nie będę miał ziemi, ojca ani dzieci. Nie założę korony i zapomnę o zaszczytach. Będę żył i umrę na posterunku. Jestem mieczem w ciemności. Jestem strażnikiem na murach. Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka. Moje życie i mój honor należą teraz do Nocnej Straży na tę noc i na wszystkie pozostałe."

Jeżeli są tutaj fani serialu "Gry o Tron" to z okazji rozpoczęcia ostatniego sezonu mamy dla Was niebywałą gratkę!
Już 14.04.2019 o godzinie 17.00 na serwerze Zombie Escape przeprowadzimy event na mapce poświęconej GOT! ( ze_got_the_north_b4_d )

Wcielisz się w bohaterskiego rycerza z nocnej straży, czy staniesz po stronie białych wędrowców?
Przyjdź, zaproś przyjaciół i wygrywajcie wspaniałe nagrody!

Ze wszystkich ocalałych wylosujemy 5 osób, które otrzymają VIP'y na okres 30 dni na serwerze ZE!
Dodatkowo wylosujemy 3 graczy, którzy otrzymają VIP'y na okres 15 dni na wszystkie serwery!
Ponadto w ciągu trwania eventu, będziemy rozdawać darmowe kredyty na Nasz serwer!

Na serwerze stawią się najznakomitsi gracze, a także goście specjalni!
Któż to będzie?
Przyjdźcie i się przekonajcie! ( Może będą smoki? 🤔 )
⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️

Gra jest warta świeczki, dlatego spędźcie te popołudnie razem z Nami!

Informacje dodatkowe:
IP Serwera: 137.74.1.238:27030
Organizatorem Eventu jest sieć serwerów cs-placzabaw.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu jak i zasad w/w eventu. ( O wszelakich zmianach będziemy informować w tym temacie ).
W przypadku złamania regulaminu Organizatorzy mają możliwość wykluczenia danego gracza z konkursu.

Z pozdrowieniami od administracji PlacuZabaw  :)

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!
Niestety z powodów problemów technicznych musieliśmy zmienić docelową mapę na inne ( zagraliśmy ze_tyranny_v5beta_csgo5_1 oraz starych, granych miliard razy piratów :kappa: ) i dzięki temu wspaniale spędziliśmy razem czas, pokazując siłę Naszego serwera i po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy najlepsi w Polsce :)
Jak wiadomo, dobra zabawa jest nagrodą samą w sobie, więc postanowiliśmy rozdać tylko kredyty na serwerze, bez żadnych VIP'ów :) ( Dobra, just kidding :kappa: )

Z racji zmienionego przebiegu rozgrywki, zostały również zmienione nagrody.
Nie przedłuuuuuuużając, oto zwycięzcy i Ich nagrody:

1. Santuś -> VIP ZE 30 dni
  2. Pawelos -> VIP ZE 30 dni
  3. Dragogames -> VIP ZE 30 dni
  4. Stecu -> VIP ZE 30 dni
  5. Jacob -> VIP ZE 30 dni
  6. Aleksander |Nen| -> 10 000 kredytów na ZE
  7. Szanji -> 10 000 kredytów na ZE
  8. Bombel -> 10 000 kredytów na ZE
  9. Iso -> 10 000 kredytów na ZE
  10. Peguin dealer -> 10 000 kredytów na ZE
  11. Denzel -> 10 000 kredytów na ZE

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
    Pragnę jeszcze raz wszystkim podziękować za obecność i zapraszam serdecznie wszystkich na odwiedzanie ZE codziennie, niekoniecznie tylko w eventy :)
    Dzięki Wielkie!!

P.S.
    Jesteśmy lepsi od ggeasy!! :)

Pozdrawiamy
    Administracja cs-placzabaw.pl
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.