Skocz do zawartości
Adek

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie Administrator Arenki 1v1 ADEK

Czy Nadaje sie na administratora arenenek 1vs1?  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. CZY NADAJE SIE NA ADMINISTRATORA ARENEK 1 vs 1

Rekomendowane odpowiedzi

@Admin ARENY
1. Imię, Nick, Steam ID. Mateusz, ADEK,STEAM_0:0:464278023

2. Wiek i coś o sobie.  Mateusz mam 16 lat, w lipcu 17🤠. Lubie grać w koszykówkę,piłkę nożną, jeździć na rowerze i grać w CS:GO, nie tylko bo lubie tą gre ale też na inne gry mój komputer jest niedostępny .😞(czyli nic się nie zmieniło)

3. Jakim dysponujesz czasem? 2-7h

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Posiadam Administratora na dwóch serwerach, ONLY MIRAGE oraz FFA i daje rade :) 

5. Czy posiadasz mikrofon? Oczywiście

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Pewnie że tak

7. Twoja ranga w CS:GO. Gold nova III Kiedyś Legendary eagle master

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*0

9. Link do banów ze strony sourcebans.*https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=Adek+csgoatse.com&Submit=Search

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 245H

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 6-10

12. Dlaczego ty? Polubiłem Arenki jak i graczy, nie raz był tam jakiś cheater (Oczywiście nie obwiniam żadnego Admina tego serwera że go nie było :) nie każdy ma czas, i może akurat nie było go gdy ja byłem) Na Serwerach FFA oraz Only mirage nie mam dużo roboty więc myślę że dam rade na Arenkach :)

13. Znajomość języka angielskiego. 5-10

14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie:https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=areny&strona=rank&id=928556046

Edytowane przez Adek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.