Skocz do zawartości
*#Lokuś

[ODRZUCONE] Skarga lifeisbrutalandfullofzasadzkas

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: *#Lokuś STEAM_0:1:202100756

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: lifeisbrutalandfullofzasadzkas STEAM_1:1:187124579

3. Data i godzina zdarzenia: 21:39

4. Mapa: surf_mai_remix_ctgo

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Namowa innych graczy na zbanowanie mnie

6. Opis sytuacji: Gracz lifeisbrutalandfullofzasadzkas namawia pozostałych uczestników gry do wpisania !votebana. Sytuacja powtarza się po raz drugi,  za pierwszym razem pomyślałem, że chce w ten sposób się jakoś dowartościować dlatego to zlałem. Jest to karygodne zachowanie tego gracza, jestem tu nowy zamiast zachęcić mnie w jakiś sposób to lepiej namawiać i votebanować nowych graczy. To, że jestem lepszy od większości serwera znaczy, że trzeba mnie tępić i banować? Za każdym razem kiedy nie wbiję na SURF+RPG większość graczy za namową jednego wpisuje na mnie !voteban'a. 

7. Proponowana kara: Proszę o ukaranie gracza banem 48h

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): W połowie demka wchodzę na serwer i od tego momentu proszę oglądać http://69.gotv.pro/srv47971/surfrpg-20190407-2124-surf_mai_remix_ctgo.dem.zip

Edytowane przez *#Lokuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinieneś to demko nagrane wstawić np. obs'em, bo wątpię że komuś chce się szukać tych momentów o które tobie chodzi. Jeżeli to się powtarza dodaj mnie do znajomych i kiedy znów zacznie napisz do mnie, jestem na Steam'ie online praktycznie cały czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumplu z całym szacunkiem, ale sam wyraźnie napisałeś

Godzinę temu, *#Lokuś napisał:

screenshot, film na yt lub vimeo

a potem dałeś linka do pobrania .zip ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.