Skocz do zawartości
[Plac Zabaw] MroCzeq PL {Hubert}

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga na gracza Wojtas i gangowicza KRÓW

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: MroCzeq PL STEAM_0:0:240955425

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: [KROWY] ale tu jebie skunem STEAM_0:1:39025504

3. Data i godzina zdarzenia: duzooo tego jest ale od 11.04 do teraz 

4. Mapa: kilka map 

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 

Wyzywanie/ubliżanie 

Dzialanie na szkodę serwera 

Uzywanie słów wulgarnych 

Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kilk) 

Musisz zwracać uwagę co prowadzący mówi.

Okłamanie administratora 

CT nie przeszkadza prowadzącemu, nie przerywa mu w mówieniu, nie używa komunikacji głosowej bez ważnej przyczyny.

Nie strzelaj bez potrzeby do TT

CT pilnują więźniów, a nie biegają po mapie, bawią się lub zwiedzają.

Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone 

Nie przeszkadzaj prowadzącemu w prowadzeniu 

6. Opis sytuacji: Gracze i admini wiedza, ze ten gracz nie jest cichy i zawsze ma coś do powiedzenia (aż za dużo). Za co dostaje muta... (ostatnio Babcia Juzia go za to zmutował) Jest to osobnik, który nie ma dobrej reputacji i często łamie regulamin. Dużo obraza, robi mass fk i przeszkadza w prowadzeniu. Ostatnio podczas gry kiedy byłem prowadzącym i odpalałem kostkę (2-3 TT stało na kostce w tym momencie) zanim wydałem polecenie aby się rozbiec, gracz o nicku ALE TU JEBIE SKUNEM odpalił kosteczkę robiąc przy tym mass FK (za co oberwało się mi) na demku widać ze to nie ja nacisnąłem guzik, a ten CT zachowywał się podejrzanie. (Wiec już wiadomo kto nacisnął) 

Druga sytuacja jest taka, ze gracz ten dużo przeklina i przy okazji ubliżając innym. Nie toleruje osób które jego zdaniem sa ułomne/głupie itp, bo są młodsze... chwali się ze skoro jest straszy to wiadomo ze to 2 Einstein.

Teraz sytuacja na zabawie... TT pojawili się w gr aby zabrać broń bo przecież jest zabawa. Każdemu graczu pozwolił wyjść z tego GR po zabraniu broni ALE OCZYWIŚCIE musiał jednego zabić (no moim zdaniem to faworka w luj...) 

No jest jeszcze dużo pisania i chętnie bym to zrobił gdyby nie to ze pisze na telefonie bo jestem debilem i zapomniałem hasła do konta i nie kompie nie mogę się zalogować... sami obejrzyjcie demka to zrozumiecie... 

7. Proponowana kara: Admin wie lepiej 

UWAGA POMYLIŁEM DEMKA I NIE ZGADZA SIĘ W KOLEJNOSCI W OPISEM!!!

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

CHCE TERAZ WAS ZAPROSIĆ DO WSTAWIANIA DEMEK GDZIE JEST WIDOCZNE KOLEJNE ŁAMANIE REGULAMINU PRZEZ TEGO GRACZA! Mi niestety nie udało się znaleźć demka jak obraza mnie i innych graczy ale jeśli tylko znajdę (no niestety ale nie znam nazw map) to wrzucę w odpowiedz lub jako kolejna skarga.... także jeśli coś macie to wrzucajcie to w odpowiedzi...

a i przepraszam za nazwy filmów ale nie ja to zapisywałem 

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że byłem przy 1,2 ,4,5 sytuacji pozwole sobie zaproponować kary dla Wojtasa i objaśnic podane sytuacje

1. Demko - Prowokowanie/zmylanie terrorysty ktory wykonuje polecenia (tego svipa) - 30 rund 

Tomeczek został zabity slusznie poniewaz nie zachował totlanego bezruchu, gdy nie ma przenikania powino przylegac sie do terrorysty i wykonywac polecenia, więc fk nie było

2. Wojtek 1x FK , Sayo 4x FK - Wojtek 40 rund , Sayo 4x40rund=160rund .  Dodatkowo okłamanie mnie przez OBU panów, pytałem sie dwa razy bo sam nie byłem pewny (tutaj przydałby sie dostęp jAdminom do dead chatu ;) )

3. Na tym demku nie jest to Wojtas tylko inny gracz

4. Wojtek bawienie się w CT-20 rund  + Przeszkadzanie w prowadzeniu 20 rund co łacznie daje 40

5. Odpalenie kostki na totalnym bezruchu - 2xFK =2x40rund=80rund 

6. Przeszkadzanie w prowadzeniu 20 rund

Daje to łaczną sume 210 rund, ze skargi x2 więc 420 rund dla Wojtka

Sayo- 160 rund ze skargi x2 = 320 rund 

Za wyzwiska i kulture juz wszyscy zostali ukarani w czasie rzeczywistym mutami i gagami więc nie wyciągajmy z tego konsekwencji po raz drugi 

Dodatkowo nie zapominajmy o okłamywaniu administracji przez Wojtka, oraz Sayo- ale myśle ze za to konsekwencje wyciągnie wyższa administracja

@[Plac Zabaw] MroCzeq PL {Hubert}  ułatwiło by sprawe gdybyś wrzucił też steam ID Sayo :) 

Obecność mnie na tym demku zmobilizowało mnie do napisania tego posta. Mam nadzieje, że nic nie pominąłem 

Prosze o nadanie CTbanówi ukaranie graczy za okłamanie administratora bo ja tylko biedną Jotką jestem xD

Edytowane przez BabciaJuzia
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BabciaJuzia no tak sobie to czytam i stwierdzam ze za lekkie te bany no... a przynajmniej dla Wojtasa... za to co On [email protected] to ten CT ban nic nie da... :(

trzeba dodać ze był już karany ale dostał 2 szanse której nie potrafi za dobrze wykorzystać 

Edytowane przez [Plac Zabaw] MroCzeq PL {Hubert}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słychać totalny bezruch 0.05-0.06 w drugim nagraniu (polecam spowolnić to nagranie=tylko szaryfix odrazu coś powiedział i może zagluszylo. Tak czy inaczej ja bardzo dobrze słyszałem i myślałem że wy też a tylko 5 osob nie zachowało totalnego bezruchu reszta tak

Edytowane przez Sayoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@[Plac Zabaw] MroCzeq PL {Hubert} bany są nadawane według taryfikatora, dałem najdłuższe jakie są za cwaniactwo i nagminne łamanie regulaminu

Ctbany i ban za oszustwo nadane do zamknięcia :) 

Edytowane przez BabciaJuzia
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.