Skocz do zawartości
Sayoo

[ODRZUCONE] Sayoo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Sayoo

2. Data i godzina otrzymania bana: 00:10 15 kwietnia

3. Serwer: jail gangi

4. Długość Bana: 320 rund

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): ctban

5. Powód bana: skarga na forum

6. Admin banujący: babcia juzia

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Przyznanie się do bledu/przeprosiny: Dostałem za oszustwo a powiedzieć totalny bezruch powiedział, co prawda , że babcia i ja nie zauważylismy że nie mial wardena, bo jak juz wyszedł z gr'a to go mial. No ale bez przesady 320 rund?

8. Opis sytuacji: No ten Wojtas powiedział totalny bezruch ale tak, że 5 osób nie usłyszało no i ja zabiłem 4 plus wardena nie miał jak to powiedział 

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans:

10. Dowód*: 

Tu macie jak mówi totalny bezruch może nie wiele ale proszę chociaż o skrócenie kary za rzekome oszustwo :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój ban nie został nadany za oszutstwo którego jak ustaliliśmy nie dokonałeś(i nie dostałes za nie bana w przeciwienstwie do wojtka) , lecz nagminne łamanie regulaminu w postaci pajacowania i starania się bycia fajnym w "nieprzepisowy sposób". To, że przymkne oko raz czy dwa na serwerze na twoje wygłupy bo staram sie byc wyrozumiały, nie oznacza ze mozesz tak robić cały czas. Kara za to zachowanie spotyka cię w skardze,  łagodniej patrzy się na osobe kulturalną, dojrzałą i bezkonfliktową, niestety taką nie jesteś dlatego do twoich występków zastosowałem najwyższy wymiar kary. Dostałeś (4x40rund) x2 ze skargi=320rund. Następnym razem poprostu zjedz Snikersa

Co do samej długości bana jestem w stanie ustąpić w tym względzie że 320 rund zamienione bedzie na 160rund , pomijając w ten sposób mnożnik ze skargi, ale o tym zadecyduje już ktoś z wyższą rangą.

Edytowane przez BabciaJuzia
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czemu na serwerze nie dałeś mi bana za,, nagminne łamanie regulaminu i pajacowanie,,? 

• Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.04.2019 o 01:00, BabciaJuzia napisał:

mnożnik ze skargi

O jaki mnożnik Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

O jaki mnożnik Ci chodzi?

Kara ze skargi.

Dał mu 160 rund i pomnożył razy 2, bo w skardze.

Przynajmniej tak to tam przedstawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychowałem się tu na takich zasadach wiec takie stosuje . Ta zasada jest dla mnie całkiem logiczna i uzasadniona, gdyż karze sie takiego gracza wtedy są upartość, brak skruchy i checi dogadania się z poszkodowanymi

Edytowane przez BabciaJuzia
  • Lubię to! 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to błąd, nie istnieje nic takiego jak zasada "x2 bo skarga". W szczególnych przypadkach można nadać większą karę, ale musi to mieć jakieś sensowne uzasadnienie. 

Sam pewnie kiedyś za czasów jotki tak robiłem, ale od dłuższego czasu jak czytam "x2 bo skarga" to mnie krew zalewa. 

Ban zostaje, bo się należy.

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.