Skocz do zawartości
GeNyS

[ODRZUCONE] [ZombieEscape][Propozycja] Respawn CT

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja ta padła nie raz z ust wielu osób na serwerze, ale zdecydowałem się ją zapisać.

Zrobić respawn ludzi po wygranej lub przegranej tylko w CT!

Aktualnie jest to podzielone 50/50, lecz ma to znaczenie.

Osoby, która na początku były w terrorystach i przeszły na końcowy etap mapy, gdzie ludzie wygrywają i zombie zostają zabite to właśnie te osoby, co były na początku w TT także zostają zabite.

Naturalnie osoby, które były w CT przeżywają i dostają punkty etc.

W sumie nie wiem czy to propozycja czy błąd :D

Edytowane przez GeNyS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To by się właśnie przydało jestem za tym, aby to zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie to łatwe, ale spróbuję coś pomyśleć nad tym.

Problem polega na tym, że nie wiem czemu te drużyny się mieszają. W przypadku wygranej zombie jest to jest, że drużyna jest pusta, więc je miesza, ale czemu przy wygranej ludzi tak robi? Możliwe, że jest to gdzieś zapisane w bazie moda i ciężko będzie to wygrzebać i co najwyżej mogę spróbować dopisać plugin, który wyłączy tamten kod, zanim ten się odpali.

Póki co możecie popatrzeć, czy jest jakaś zależność między tym w jakiej drużynie się zaczyna rundę, a tym w której się ląduje po zakończeniu rundy.

A i żebyśmy mieli jasność, to propozycja dotyczy tego, żeby po zakończeniu rundy od razu nie przerzucało graczy do tt, żeby ci nie ginęli, ale nie robi różnicy jak to będzie wyglądało na początku kolejnej rundy? Bo jeśli tak, to mogę spróbować przerzucić wszystkich do ct i zablokować zmianę drużyny na ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy najprościej chyba że chcesz to zrobić ręcznie jak pisałeś będzie znaleźć plugin "Force Team Join" który od razu na początku rundy wszystkich ludzi wrzuci wszystkich do CT i będzie po problemie.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=282343  - nie obiecuje że ten akurat działa ale można sprawdzić ! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna działająca wersja forceteam wymaga używania przerobionej wersji naszego pluginu zombiereloaded, więc jak uda się przenieść zmiany, które mamy na tamto to się okaże, czy da się tak go zmienić jak chcecie. Do tego jest to wersja nieoficjalna napisana przez gościa, który jak sam twierdzić,. ani w angielski, ani w programowanie nie jest dobry i co chwilę wynajdują mu tam nowe błędy(które póki co poprawia), więc i u nas mogą się jakieś błędy pojawić, więc zobaczymy, ale na razie czekam, aż adi znajdzie te zmiany, które są u nas.

I przenoszenie wszystkich do ct na starcie rundy, nie uratuje żywych od przerzucenia do tt, więc zależnie od tego, na jakim dokładnie efekcie wam zależy, tak będzie można dobierać próby rozwiązania problemu.

Edytowane przez Merxy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.