Skocz do zawartości
Dresik

[ODRZUCONE] Karus ♛ cs-placzabaw.pl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Zuzia

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Karus ♛ cs-placzabaw.pl STEAM_0:0:174331437

3. Data i godzina zdarzenia: 18:47 15.04.2019

4. Mapa: jb_clouds_beta02

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Tu regulamin raczej nic o tym nie wspomina, ale wyświetla się komunika po użyciu tej komendy odnośnie ukarania za fałszywe zgłoszenia

6. Opis sytuacji: Po raz kolejny została bezpodstawnie użyta komenda zgłoś, żeby kogoś wykurzyć z serwerka, a Tunanka to chyba nie lubią skoro robią mu to po raz piąty.

7. Proponowana kara: tak jak w przypadku Wilku tydzień odpoczynku od serwera

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): http://prntscr.com/ncbfc9

Post scriptum - piszę tą skargę głównie po to, żeby zainterweniować w związku z coraz częstszymi nadużyciami tej komendy na serwerku, no i mam nadzieję, że coś w związku z tym się ruszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem demko i zgłoszenie było słuszne. 

Tukanek rozpoczął zabawe mowiąc przy tym ze kto się pomyli dostanie karniaka w postaci strzału w głowe z USP. Karus się pomylił dostał karniaka z USP owszem, ale rozhahany Tukanek powiedział, że jak jest takim kozakiem to da mu jeszcze drugiego z kałacha w głowe i ciekawe czy przeżyje. Jak powiedział tak zrobił i Karus zginał po czym wtrącił zę hihihi wpisz mi fk. Ale pech, Karus nie mógł wpisać fk Tukankowi, wiec jak się domyslacie poirytowany wpisał !zgłoś i w powodzie wpisał "fk" . Mapa była zaiste kosmiczna -jb_uzay_istasyonu, wiec Tukanka wyjebało w kosmos z 3 godzinnym banem. Koniec tej żenującej opowieści, skarga do zamknięcia

Edytowane przez BabciaJuzia
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.