Skocz do zawartości
PAN Fugasti cs-placzabaw.pl

[ODRZUCONE] Skarga na tukanka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Pan Pizdus

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Tukanek STEAM_0:1:466165054

3. Data i godzina zdarzenia: 12:57 2019-04-17

4. Mapa: jb_placzabaw_wyspa_beta3

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 4.27. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone. 

:

6. Opis sytuacji: Gangowicz tukanka zaczal sie ruszac na zabawie i pozwolil mu dolaczyc po czym gdy Pizdus sie ruszyl zostal on ostrzelany

7. Proponowana kara: 150/250 rund

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

• Lubię to! 2
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warden upomnial goscia, minelo juz kilka sekund, a ty  po tym chciales pokazac jaki ty fajny i sie ruszales :PNie dziwie, ze warden cie zabil jak upominal gosci, minelo kilka sekund a ty i tak sie ruszales

Edytowane przez Sayoo
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak: nie był to mój gangowicz tylko nowy gracz i może nie wiedział że na zabawie jest bezruch .😑

A to że ty jesteś tak zwanym ,,try hardem,, no to bardzo przepraszam a ty ewidentnie ruszyłeś się do przodu jeżeli wiedziałeś że na zabawie jes bezruch ( wiedziałeś bo grasz w ct) a co do rundek to mi sie wydaje że sporo przesadziłeś no ale ADMIN ma zawsze racje!

Ps.i jak zawsze trza było mnie zglaszac i se posiedze 3 h 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TukaneK321cs-placzabaw.pl Najpierw spinasz o zgłaszanie teraz chcesz żeby cię zgłaszali o co ci chodzi chłopie 

Moim zdaniem skarga słuszna ale jak o tym wspominasz to ADMIN ma zawsze racje  eła 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Shico napisał:

@TukaneK321cs-placzabaw.pl Najpierw spinasz o zgłaszanie teraz chcesz żeby cię zgłaszali o co ci chodzi chłopie 

Moim zdaniem skarga słuszna ale jak o tym wspominasz to ADMIN ma zawsze racje  eła 

To była ironia co do tego że sobie posiedze 3 godzinki 

Edit. I nie chce żeby mnie zgłaszali 

Edytowane przez TukaneK321cs-placzabaw.pl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, PAN Fugasti cs-placzabaw.pl napisał:

1. Twój nick i steamID: Pan Pizdus

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Tukanek STEAM_0:1:466165054

3. Data i godzina zdarzenia: 12:57 2019-04-17

4. Mapa: jb_placzabaw_wyspa_beta3

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 4.27. Musisz być bezstronny. Faworyzowanie graczy jest niedozwolone. 

:

6. Opis sytuacji: Gangowicz tukanka zaczal sie ruszac na zabawie i pozwolil mu dolaczyc po czym gdy Pizdus sie ruszyl zostal on ostrzelany

7. Proponowana kara: 150/250 rund

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

Dowód że to nie była faworyzacja swojego gangu :

to nie był mój gangowicz :)

Edytowane przez TukaneK321cs-placzabaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga jest słuszna, ale pragne dodać, że za ten czyn Tukanek został juz ukarany bezpośrednio przez graczy 3 godzinnym banem. Dlatego pytam czy sprawiedliwe jest aby karać tego gracza dwukrotnie za jeden czyn. Chciałbym zeby skarga ta została zawieszona do momentu rozstrzygniecia propozycji którą zamieściłem na forum. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, TukaneK321cs-placzabaw.pl napisał:

Dowód że to nie była faworyzacja swojego gangu :

to nie był mój gangowicz :)

Ale dalej jest to faworyzacja tak że no 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, BabciaJuzia napisał:

Skarga jest słuszna, ale pragne dodać, że za ten czyn Tukanek został juz ukarany bezpośrednio przez graczy 3 godzinnym banem. Dlatego pytam czy sprawiedliwe jest aby karać tego gracza dwukrotnie za jeden czyn. Chciałbym zeby skarga ta została zawieszona do momentu rozstrzygniecia propozycji którą zamieściłem na forum. :) 

Babcia ale z tego co się dowiedziałem była nie dawno sytuacja w której tkanek też faworyzował po czym jak admin wzioł to w swoje ręce on go oszukał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, PAN Fugasti cs-placzabaw.pl napisał:

Babcia ale z tego co się dowiedziałem była nie dawno sytuacja w której tkanek też faworyzował po czym jak admin wzioł to w swoje ręce on go oszukał 

Nie kiedy niby  była taka sytuacja i czemu nie dostalem ct bana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karę nadaliście sami, a my nie karany dwa razy za to samo :)

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.