Skocz do zawartości
[SOVIET] JigSaw

[ODRZUCONE] [SOVIET] JigSaw podanie na j-admina s+k

[SOVIET] JigSaw na admina  

21 użytkowników zagłosowało

1. 1. JigSaw na admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID:

Nikodem, [SOVIET] JigSaw  STEAM_1:1:123602868

2. Wiek i coś o sobie:

Siema, nazywam się Nikodem, chodzę do XLVIII LO w Warszawie, klasa humanistyczna. Mam 17 lat, interesuję się historią oraz informatyką, wolny czas spędzam grając na serwerowni Plac Zabaw, głównie na serwerze S+K oraz Zombie Escape. 

3. Jakim dysponujesz czasem?

2-5 h godzin dziennie

4. Doświadczenie w administracji serwerem.

Byłem właścicielem serwera CS-GO jak i w innych grach

5. Czy posiadasz mikrofon?

Tak

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?

Tak

7. Twoja ranga w CS:GO.

Ranga usunięta za nieaktywność/ G2. W każdej chwili mogę wbić ale wolę grać na serwerach.

8. Ilość banów ze strony sourcebans.*

0

9. Link do banów ze strony sourcebans.*

https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=[SOVIET] JigSaw&advType=name

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.

1304h

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali 

6/10

12. Dlaczego ty?

Myślę że Administracji s+k przyda się pomoc. Nauczyłem się dużo, grając na tej serwerowni. Uwielbiam ją gdyż jako jedyna dała mi komfort i spokojną grę. Spędzam dużo czasu na Surfie ( jak i na Zombie Escape), znam regulamin, jestem miły oraz przyjazny dla graczy  Jestem przez większość rozpoznawalny oraz mile przyjmowany w długich prywatnych konwersacjach. Aktywność na forum zaczynam poprawiać. Proszę o oddanie swojej uczciwej opinii. Pozdrawiam serdecznie.

13. Link do Twoich statystyk z hlstats serwera, na który piszesz podanie.

https://www.gametracker.com/player/[SOVIET] JigSaw/137.74.1.238:27060/

14. Znajomość j. angielskiego w skali od 1 do 10.

6/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że można zamknąć. Minął prawie miesiąc a ty przestałeś grać na serwerze po niecałym tygodniu od złożenia podania (ostatnia sesja 23.04) a już wtedy twoje sesje były mierne, oprócz jednej co najprawdopodobniej nabijałeś godziny na afku czy coś podobnego bo twoje kdr wynosi 0.79, gdzie nawet nowicjusze wbijają większe na tym serwerze (może to też być jakiś błąd). @SUPER TIMOR

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gXK4c3k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.