Skocz do zawartości
kicperossuwa

[ODRZUCONE] Podanie na Admina Base Builder

kicperossuwa na admina  

11 użytkowników zagłosowało

1. 1. kicperossuwa na admina

Rekomendowane odpowiedzi

PODANIE NA ADMINA

• 1. Imię, Nick, Steam ID. Krystian , kicperossuwa , STEAM_0:0:497602633
  • 2. Wiek i coś o sobie. Mam 16 lat lubię grać w piłkę nożną jeździć na rowerze mtb dh jestem ogarniętą pomocną osobą gracze serwera mogą potwierdzić
  • 3. Jakim dysponujesz czasem? zazwyczaj od 3 do 7 godzin dziennie.
  • 4. Doświadczenie w administracji serwerem. Byłem administratorem na serwerze jailbreak surf w cs 1.6 i w cs go na base builder więc posiadam doświadczenie
  • 5. Czy posiadasz mikrofon? Tak
  • 6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Tak bez problemu
  • 7. Twoja ranga w CS:GO. unranked ponieważ przestałem grać w csa i sprzedałem stare konto teraz posiadam nowe
  • 8. Ilość banów ze strony sourcebans.* Nie posiadam
  • 9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:497602633&advType=steamid
  • 10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. 40 godzin
  • 11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - link 9/10
  • 12. Dlaczego ty? Ponieważ tak jak wspominałem wyżej jestem pomocną i miłą osobą mam doświadczenie w roli admina często jestem na serwerze i chciałbym pilnować serwera przed cheaterami 
  • 13. Znajomość języka angielskiego. Myślę że znam dość dobrze język angielski

• 14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie: https://www.gametracker.com/player/kicperossuwa/137.74.1.238:27020/

POZDRAWIAM

•  
Edytowane przez kicperossuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankietę dodaj jeszcze opcje nie wiem muszisz dodać

Edytowane przez ★|Czaro|★
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzydko wygląda to ze założyłeś konto tylko pod podanie.

Grasz u nas od 6 dni nie za szybko troszkę te podanie ?

I zauważyłem, że masz konto f2p trochę słabo to będzie wyglądało ze admin ma f2p pamiętam jak Timor kiedyś pisał pod padaniem ze trzeba mieć konto prime żeby chcieć zostać adminem.

I tutaj jest twój link statystyk na serwerze  https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=bb&strona=rank&id=995205266                                                                          

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba do odrzucenia podanie kolega ma vaca na koncie.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gXK4c3k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.