Skocz do zawartości
Mirai

Crash po zmianie mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem, kiedy zmienia się mapa, crashuje mi się gra. Kiedy wejdę znowu na csa mogę normalnie wejść i grać do momentu aż znowu mapa się nie zmieni i tak w kółko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy dzieje się to na wszystkich serwerach, czy na jakimś konkretnym?. Na serwerach placu jest problem, że podczas zmiany mapy z rtv czy komendą admina często crashuje cs'a, jednak z takim przypadkiem się nie spotkałem. W przypadku problemu z rtv wystarczy wpisać retry w konsoli i nie wywala. Spróbuj zrobić bind na retry i może pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy ładowaniu się następnej mapy wystarczy wpisać retry, po wykonaniu tej czynności nie zcrashuje ci cs'a. Z problemem spotkałem się na każdym serverze w cs:go od panorama update. Słyszałem, że sposób z wyłączeniem radaru na serverze nie powoduje tego problemu, kiedy mapa zmienia się bez użycia komendy rtv/przez admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, RainbowTiger napisał:

Przy ładowaniu się następnej mapy wystarczy wpisać retry, po wykonaniu tej czynności nie zcrashuje ci cs'a. Z problemem spotkałem się na każdym serverze w cs:go od panorama update. Słyszałem, że sposób z wyłączeniem radaru na serverze nie powoduje tego problemu, kiedy mapa zmienia się bez użycia komendy rtv/przez admina.

Czyli dodanie na serwerach pluginu, który przed zmianą mapy wyłączy radar spowoduje brak crasha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Merxy. Od kiedy na surfie+klasy został wyłączony radar crash już nie występuje przy standardowej zmianie mapy, ale należy mieć na uwadze, że mapy surf nie potrzebują radaru w przeciwieństwie do map np. ZE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały update: Teraz robi się to całkowicie losowo. na niektórych mapach mnie wyrzuca, na niektórych nie.|
I mówię tu o jb bo to tam ten problem spotkałem, nie wiem jak jest na innych serwerach

Edytowane przez Mirai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, RainbowTiger napisał:

@Merxy. Od kiedy na surfie+klasy został wyłączony radar crash już nie występuje przy standardowej zmianie mapy, ale należy mieć na uwadze, że mapy surf nie potrzebują radaru w przeciwieństwie do map np. ZE.

Ale jeśli wyłączenie radaru przed samą zmianą wystarczy, to nie ma znaczenia jaki to serwer.

Poza tym z tego co mi wiadomo to bez rtv/komendy nie ma problemu z crashami, więc jeśli jest tak jak rozumiem to ten tip jest useless :4head:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Merxy. Crash'e występuje na ZE i wielu innych serverach nawet bez zmiany mapy za pomocą rtv/admina. Na surfie+klasy takie coś nie występuje, może to być zasługa jakiegoś pluginu. Wspomniałem o wyłączeniu radaru, ponieważ na serverach bez crashy przy normalnej zmianie mapy ich nie ma, ale może to być zasługa jakiegoś fix pluginku, który przy okazji wyłącza radar.

Edytowane przez RainbowTiger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.