Skocz do zawartości
Shico

[ODRZUCONE] Elo ct odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: Shico STEAM_1:1:147757484

2. Data i godzina otrzymania bana: Dokładnej daty i godziny nie pamiętam ale było to gdzieś w listopadzie po godzinie 2 w nocy

3. Serwer: JB GANGI

4. Długość Bana: 10k rundek

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  CT BAN

5. Powód bana: Brat Mutation 

6. Admin banujący: Super Timor  

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Myśle że mój głos od tamtego czasu się zmienił 

8. Opis sytuacji: Siedzę se w nocy wardenów brak a graczy było jeszcze z 5 więc se myśle może wbił bym se do ct  i poprowadził pare rundek nagle ledwo co wbiłem do ct do końca rundy zostało 6 min wbija Timor prawdopodobnie podpity ale co ja tam wiem , ja już obsrana zbroja i se myśle : 'o cholera przypał już mam banicje' . I się nie myliłem i poszło 10 k rundek i se już pół roku czekam aż do teraz kiedy paru ziomków powiedziało mi żebym pisał to odwołanie 

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: niestety ale nie ma 

10. Dowód*:  

• Lubię to! 4
  • Haha 4
  • Zmieszany 1
  • Smutny 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje mamy w ct gorsze głosy UB

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma w tym zadnej zlosliwości, ale twoj glos jest jeszcze lekko dziecięcy, z tym ze nie piszczysz i umiesz sie w miare zachować. Dodatkowo nie trzeba jakos wyjatkowo martwic sie o twoją znajomosc regulaminu. Z sympatii i przez to ze cie znam i nie bedziesz raczej przeginał ani specjalnie piszczał jestem za UB. Nie zdziw sie jednak gdy odrzucą ci to odwolanie, bo obiektywnie mowiac twoj glos jest jescze dosc chłopięcy 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5RNdp3J.png

• Dziękuję 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.