Skocz do zawartości
Rogalek

[ODRZUCONE] Podanie na admina BB - Rogalek

Mógłbym zostać adminem?  

17 użytkowników zagłosowało

1. 1. Mógłbym zostać adminem?

• TAK
      4
    • NIE
      4
    • NIE WIEM
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Imię, Nick, Steam ID. Grzesiek, Rogalek,STEAM_1:1:464756706

2. Wiek i coś o sobie. Cześć nazywam się Grzesiek mam 20lat, pracuje jako operator wózków widłowych, i lubię  w wolnym czasie wejść sobie na serwer.

3. Jakim dysponujesz czasem? dni robocze 16-22 weekendy 12-18

4. Doświadczenie w administracji serwerem.  Byłem kiedyś adminem, więc trochę komend ogarnę.

5. Czy posiadasz mikrofon? Tak

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Tak

7. Twoja ranga w CS:GO. Mg2

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0

9. Link do banów ze strony sourcebans.* https://www.cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Rogalek&advType=name

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.  200h

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali 4/10

12. Dlaczego ty? Czasami jak wchodzę na serwer  nie ma żadnego admina, a ludzie blokują innym kampy i blokują respa.

13. Znajomość języka angielskiego. 5/10

14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie: https://cs-placzabaw.pl/strony/motd/?serwer=bb&strona=rank

Edytowane przez Rogalek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, z tego co pamiętam jak grałem spoko człowiek, wydaje się odpowiednią osobą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie coś dodam co do podania.

Ludzie którzy dali na nie, proszę was o podanie argumentów za tym przemawiających, aby chłopak w przyszłości mógł nad tymi elementami popracować i się ogarnąć, po co dawać sam głos? 

Odnosząc się do podania, to chłopak ma chęć coś poprawić "Czasami jak wchodzę na serwer  nie ma żadnego admina, a ludzie blokują innym kampy i blokują respa"

Może chłop jest nieogarnięty czy coś, idk, nie grałem na serwerze więc się nie wypowiem.

Co do samego podania to jestem na nie wiem,  przez 5/10 w ang ciężko moze mu być czasami coś zrozumieć, sourcemod 4/10 wiec gicik. Warto też dodać czy bedziesz mógł wbijać na serwer codziennie spojrzeć co się dzieje, a nie w czasami w wolnym czasie.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE WIEM

- mało godzin na serwerze

+/- aktywność na forum

+ doświadczenie

+/- z tego co pisze @Pomidor Patryk to ma nie najgorszą reputację na  serwerze

+/- znajomość sm

+ angieslki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NA NIE WIEM

+wiek

-pierwszy post na forum to podanie a z podania nic nie wiemy o tobie

-aktywnosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maciek przecież takie ocenianie angielskiego jest bez sensu, bo każdy ocenia swój angielski na podstawie własnych doświadczeń, więc tak naprawdę, to nie ma to żadnego znaczenia co tam wpiszesz, bo dla jednego 1/10 będzie wyższe niż czyjeś 10/10 :fail:

co do reszty to gościu wam od początku mówi, że to kego drugie konto i na steam, i na forum, więc wasze argumenty są inwalidami.

Poza tym gościu używa 2 kont na forum na zmianę, więc co na to regulamin forum? Bo byłem pewny, że można używać tylko jednego, więc może niech ktoś mądrzejszy mi wyjaśni jak to jest z tym punktem?

Tutaj mogę się mylić, ale coś mi tam siedzi z tyłu głowy i podpowiada, że miałeś coś wspólnego z jakimiś dymami, ale nie mam pojęcia o co tam chodziło(a może nic takiego nie było i tylko plotę od rzeczy).

Na razie nie wiem, ale może jakieś odnosienie to podanych wyżej kwestii przechyli szalę?

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie podanie do zamknięcia :P 
nie spełniasz wymagań :P 

9. Posiadanie konta Prime.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gXK4c3k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.