Skocz do zawartości
bassew

[ZREALIZOWANE] [PROPOZYCJA][Surf+RPG]Każdy na każdego

Każdy na każdego  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jesteś za wprowadzeniem każdy na każdego?

• Tak
    • Nie
      0
    • Nie wiem
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zrobić każdy na każdego i dać każdemu czerwone modele, które rzucają się w oczy, ponieważ na niektórych mapach słabiej widać defaultowe modele oraz przy surfowaniu z większą prędkością prościej zauważyć przeciwnika. Każdy na każdego zapobiegnie wybieraniu lepszego teamu, zapobiegnie dominacji jednego z teamów przez co każdemu będzie się dobrze grało i da więcej możliwości gry podczas gdy na serwerze jest mniej osób. Chciałbym, żeby gracze serwera się wypowiedzieli na ten temat i zagłosowali w ankiecie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic dodać nic ująć tylko dodać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest za wprowadzeniem zawsze to coś nowego do urozmaicenia troszkę już nudnej rozgrywki.

Czy da się np wprowadzić że np jak jest poniżej iluś tam graczy to jest każdy na każdego a jak jest powyżej to już druzyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jakie liczby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sugeruje poniżej 10 all4all, a powyżej drużyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę nad tym pracował na dniach, bo tak od buta rozgrywki nie można restartować zmieniając tryb gdy ktoś wejdzie/wyjdzie. Może jakieś sugestie? Planowałem zrobić to na koniec rundy przy grze drużynowej, i na efekt "NUKE" tj wybuchu wszystkich na mapie przy all vs all 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

Będę nad tym pracował na dniach, bo tak od buta rozgrywki nie można restartować zmieniając tryb gdy ktoś wejdzie/wyjdzie. Może jakieś sugestie?

Myślę, że jeżeli nie chcesz dodawać tego z dnia na dzień to można dodać to przy następnym resecie lvl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy ja mogę to dodać w każdej chwili, chodzi mi raczej o system działania...

Wyobraź sobie, że od przy =< graczy odpala się system każdy na każdego. W innym wypadku jest drużynowo.

Jeden gracz trolluje i wchodzi i wychodzi. I tak sobie skaczemy od 9 do 10 i w kółko. Jak powinna reagować gra? Musiałbym nad tym pomyśleć żeby jakoś fajnie to zrobić, ale dopiero w niedzielę najwcześniej. Może do tego czasu Wy na coś wpadniecie 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie zrobić głosowanie na all4all typu jak rtv. Pisząc na chat'cie np "!a4a". Ustawić wartość np. 60%-75% osób musi zagłosować na all4all, aby następne 2-4 rundy odbyły się w tej formie. 

Brak możliwości trollowania przez pojedyncze jednostki i także będzie można zagrać czasami te all4all przy większej ilości osób tak dla zabawy i zabiciu nudy. 

Polecam się na przyszłość, zastępca naczelnego mózgu operacji "Powrót ZE do czasów świetności". 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GeNyS  pomysł dobry ale myślę, że to dobry pomysł. Jednak kiedy  widzę jak ludzie reagują na nowo dodane mapy. Mam namyśli to, że kiedy był pierwszy  dzień  po dodaniu  map ludzie zamiast poznać mapę wpisują !rtv to czuję, że ta zmiana nic by nie dała ,  bo ludzie nie wpisywaliby !a4a.

Od biedy można by było dodać  taki punkt do regulaminu

1. Zakaz bugowania komendy !a4a czy coś takiego

Jeszcze jest opcja (jeżeli tak się da) , aby jak już zostanie  uruchomiony to trwa do końca rundy jeżeli mówimy  o pomyśle kriczqa

Edytowane przez Ounii
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Ounii napisał:

pomysł dobry ale myślę, że to dobry pomysł. Jednak kiedy  widzę jak ludzie reagują na nowo dodane mapy. Mam namyśli to, że kiedy był pierwszy  dzień  po dodaniu  map ludzie zamiast poznać mapę wpisują !rtv to czuję, że ta zmiana nic by nie dała ,  bo ludzie nie wpisywaliby !a4a.

Od biedy można by było dodać  taki punkt do regulaminu

1. Zakaz bugowania komendy !a4a czy coś takiego

czytałeś kiedyś to co napisałeś przed wciśnięciem "Dodaj odpowiedź"?

Masakra :P

A i @GeNyS całkiem dobry ten pomysł, trochę bym go jednak urozmaicił.. :P Np do głosowania dodać na ile rund ma być to a4a i tak dalej, ale będę się tym sugerował :P

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co za problem zrobić ffa 24/7, team v team jest nudny i tak, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także jestem za FFA 24/7. Na pewno urozmaici to rozgrywkę przez co powinno pojawić się więcej graczy. Grałem już na takim serwerze gdzie jest FFA na surfie i serwer często jest pełny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Sokaries napisał:

co za problem zrobić ffa 24/7, team v team jest nudny i tak, 

+1. FFA jest kozak bo więcej można pozabijać i można dostać po łbie w każdej chwili. 

Co do głosowania to jestem przeciwny. Jak wszyscy wiemy ludzie są, lekko ujmując "różni" i tak jak @Ounii napisał, po dodaniu nowych map, zamiast pograć na nich i poznać mapę to zmieniają bo ciężko jest siedzieć na jailu z krową czy negevem i zabijać ludzi do niego wpadających. Tak samo ludzie nie chcą wpisywać voteban itp. mimo, że na serwerze jest np. koleś z triggerem, dlatego sądzę, że jak ma być głosowanie to lepiej nie robić sobie trudu bo i tak to nic nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK. W takim razie ustawiłem odpowiednie cvary, i zostawiamy ffa 24/7. Dajcie znać w kolejnych tematach jak to tam wygląda od strony gameplayu, czy coś jeszcze trzeba by dodać, bądź zmienić.

* Zresetowałem również kredyty, expa i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.