Skocz do zawartości
*#Lokuś

[ODRZUCONE] Skarga Ouni

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:  *#Lokuś STEAM_0:1:202100756

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę:  ouni STEAM_0:1:89175165

3. Data i godzina zdarzenia: 18.05.2019 19:40

4. Mapa: surf_mai_remix_ctgo

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: Nie znalazłem 

6. Opis sytuacji: Administrator ouni nadużywa swoich permisji, blokuje on mi p90. Sytuacja powtarzała się niejednokrotnie, lecz dziś postanowiłem napisać o tym na forum. Czy jest w jakimś regulaminie napisane, że z p90 nie można grać? Nie ma, więc w czym problem? To, że osoba gra z ''wymyślnych" broni, a nie tylko z awp znaczy, że trzeba jej utrudniać życie blokując ową broń przez Administratora? Jest to nic innego jak utrudnianie gry graczom.  Twierdzę, że jest to karygodne zachowanie Administratora, na żadnym innym serwerze nie spotkałem się z CZYMŚ takim.

7. Proponowana kara: Proponuję, aby zarząd położony wyżej porozmawiał z owym Administratorem i wytłumaczył mu co robi źle. Oczekuje również przeprosin od strony Administratora.

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):  Runda 9/10/11 o ile się nie mylę : http://69.gotv.pro/srv47971/surfrpg-20190518-1930-surf_mai_remix_ctgo.dem.zip Tutaj mała prośba, proszę pobrać demo i zerknąć, jest to dla Was dosłownie minuta, a ja musiałbym nagrywać i się z tym motać. Nie bądźcie, aż tak leniwi :) Zapewne posiadacie osobne osoby, które zajmują się sprawdzaniem demek jak na każdym innym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WŁaśnie to polega na tym, żebyś to Ty się wysilił i to nagrał kumpel 😛 Na forum masz co do tego poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli piszesz na kogoś skargę to sam powinieneś nagrane demko wrzucić tutaj. Pisząc według wzoru powinieneś załączyć materiał dowodowy (jak już wysiliłeś, żeby znaleźć demko to jaki problem nagrać obs dany fragment? Nie jest to wielka filozofia.)

Żeby nie było, że moja wypowiedź do tego nic nie wnosi, tutaj masz poradnik: 

I pamiętaj, że bez dodania dowodu twoja skarga może od tak zostać odrzucona.

Edytowane przez BlacK
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podziękuje, możecie już skarge usunąć. Nie chcę mi się, macie od tego wyspecjalizowany sztab, zaglądnijcie na inne fora, nigdzie nie ma czegoś takiego, żeby to gracz nagrywał demko i podstawiał wam pod nos. Tak, wiem wiem wasze forum  jest wyjątkowe ble ble ble. Może zmieńcie zasady forum? Gracze, którzy nie są w stanie pobrać danego programu i go skonfigurować, a następnie nagrać nim demko, co mają zrobić? Zostawiacie ich wtedy na bruku. Co z tego, że jest materiał, który ma już 2 lata, skoro większość rzeczy się pozmieniała. Jeśli nie macie owego sztabu, który zajmuję się rozpatrywaniem skarg, to go powołajcie. Przecież on od tego jest, żeby przejrzeć dane demko i wydać werdykt. Pewnie powiecie, ale po co zmieniać skoro to wszystko funkcjonuje, no a po to żeby funkcjonowało jeszcze lepiej i żeby młodsi gracze waszych serwerów mieli łatwiej. 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Ty piszesz skargę nie my więc to Ty musisz udowodnić nam że nasz Administrator łamie regulamin.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7FKnhsv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.