Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2jac1p1.jpg5298046.png2jac1p1.jpg

Witam, dzisiaj chciałbym wam przedstawić moje propozycje dotyczące cotygodniowych, gorących jak wakacje eventów dla graczy JB.

5298048.png

"Milionerzy"

Parę dni przed eventem zostanie otwarty temat z zapisami, koszt 5k fajek,  spośród nich, będzie losowana jedna osoba która będzie musiała odpowiedzieć na 10 pytań, każda dobra odpowiedź będzie warta przykładowo 10k fajek 😎

5298049.png

"Raffle"

Do wygrania będzie vip przykładowo na 3 dni, każda osobą chcąca wziąć udział, będzie musiała dać wpłatę w wysokości przykładowo 5k fajek, po uzbieraniu pełnej kwoty nagroda będzie losowana pomiędzy uczestników😋

5298050.png

"Postaw na milion"

Zapisy do eventu po 5k, po zamknięciu tematu będą losowane 2 osoby do wspólnej gry, sytuacja będzie taka sama jak z prawdziwego teleturnieju.  Będzie 8 pytań z zapadniami, uczestnicy będą mieli do wygrania przykładowo 1mln fajek, a następnie będą je musieli kłaść na zapadnie z daną odpowiedzą: Zła odpowiedź to fajki przepadają, Dobra, zostają na następną rundę. Po wygraniu 8 rundy pieniędzmi uczestnicy dzielą się na pół 😱

5298052.png

"Koperty"

W temacie na forum będzie wrzucana koperta z losową ilością fajek, przykładowo od 1k do 100k, pod tematem będzie się odbywała licytacja, osoba z największym przebiciem zgarnia kopertę 🤤

5298053.png

Na koniec wakacji, po zebraniu fajnej sumki z zapisów odbędzie się Big Holidays Jackpot, gdzie wylosujemy jedną osobę, która zgarnie wszystkie fajki 🤑

Naturalnie wszystko odbędzie się w 8 tygodni wakacji ☀️

Edytowane przez M4c!3k z Kl4nu
  • Lubię to! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak odpisałem Ci na PW wg mnie bardzo fajne pomysły! :) Najmniej interesujący jest nr 2 ale poza tym wszystko mi się podoba M4ćku! Duży plus dla ciebie i super że kolejny raz angażujesz się w tego typu akcje. Oczywiście jeżeli propozycje zostaną zaakceptowane to chętnie pomogę ;) No serio nie mam się do czego doczepić + ładnie zrobiona propozycja. Jestem jak najbardziej za i oby tak dalej zboczeńcu :D 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super sprawa jazda jazda evenciki ale bedzie ubaw po pachy tak jest tak jest do roboty jazda 

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super sprawa jazda jazda evenciki ale bedzie ubaw po pachy tak jest tak jest do roboty jazda 

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super sprawa jazda jazda evenciki ale bedzie ubaw po pachy tak jest tak jest do roboty jazda

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.