Skocz do zawartości
Mlody G cs-placzabaw.pl

[ZAAKCEPTOWANE] sebastian ocb

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Mlody G STEAM_0:1:40081171

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Sebastian OCB STEAM_1:0:463700017

3. Data i godzina zdarzenia: 2019-06-06 20:40

4. Mapa: jb_dust2_v50

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 

zakazane jest Wyzywanie/ubliżanie.

Używanie na czacie słów obraźliwych lub wulgarnych.

Zakaz bezpodstawnego wpisywania !fk.

Zakaz kłamania podczas podawania powodu FK

Osoba chcąca być w CT musi posiadać mutację, mieć sprawny mikrofon, być w pełni słyszalna, mieć chęć prowadzenia oraz znać regulamin.

Nie zabijaj TT, którzy wykonują polecenia (jest to free kill).

Nie dawaj broni TT, dopóki nie pozwoli Ci na to prowadzący lub takie będzie życzenie zwycięskiego TT. Dotyczy to również broni pustej.

6. Opis sytuacji: Kolega wbił do CT pytałem go czy ma mikrofon odpisywał mi że mama jest u niego w pokoju prosiłem o odezwanie kilkukrotnie odpowiedzi nie otrzymałem zrobił 3x fk zabił 2 osoby podczas zabawy i osobę która miała życzenie podrzucał broń latał po mapie i strzelał w sztacha rzucał granatami wpisywał bezpodstawnie fk wyzywał

7. Proponowana kara: 10000k rund ct bana i 2 tyg bana

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

https://prnt.sc/nywfqz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.