Skocz do zawartości
ツ Kuba ツ

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga: Syn Saila

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: ツ Kuba ツ STEAM_1:1:50995635

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: SynSaila ID nie mam

3. Data i godzina zdarzenia: 09.06.19r ok. 11:00

4. Mapa: surf_dust2_2011 czy jakoś tak

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 

2. Wyzywanie/ubliżanie karane jest banem.

3. Należy zachowywać kulturę osobistą. 

6. Opis sytuacji: Kolejna sytuacja w której gracz nie wie co to kultura osobista i za każdą śmiercią płacze i obraża, tydzien temu było to samo, nie chciało mi się zakładać wtedy konta na forum, więc poprostu powiedziałem Administratorowi o sytuacji, podając godzinę i mapę, ale najwyzej dziecko, kupiło vipa i myśli że jest nie tykalne, prosząc go o podobne "szczekanie" na voice chacie nie doczekałem się tego, więc nie pozwole sobie, żeby byle szczyl obrażał mnie lub mówił coś o mojej matce w tym przypadku jej braku

7. Proponowana kara: nie pierwszy raz ten gracz tak się zachowuje, można dodać do tego bez podstawne reporty o "rasizm" za granie autosnajperką, co jest jednym wielkim XD, więc oczekuje surowej kary niech dziecko sie nauczy ze vip nie zwalnia go z przestrzegania regulaminu

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):  https://imgur.com/a/I1VJk9d @Admin SURF+RPG

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.