Skocz do zawartości
Synthesis <3

[ODRZUCONE] [Surf+klasy] [PROPOZYCJA] Pulapki

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję by pułapki, które sa na klasie artemis zadawały 1 punkt obrażeń.

Proponuję by pułapki dawały mozliwość graczowi, które je poostawi dostać bonus w postaci 10% jego speeda. Działały by jak dopalacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pierwszej propozycji, to jest ona nawet fajna. Nie ulatwia ona bardzo rozgrywki i mozna miec pecha i zginac od takiej pulapki.

Druga propozycja bylaby zbyt duzym ulatwieniem dla Artemisa. Artemis i tak wiele mozna zrobic i go dobrze wykorzystac, a taki dopalacz ulatwilby to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie pierwsza propozycja jest zbyt mocna jak na klasę w której się używa pułapek co chwile i te pułapki jednak mogą ugrać rundę i nie zapominajmy że działają one obszarowo.

A co do drugiej to przez takie ułatwienie ponad połowa serwer bardziej by nadużywała tej klasy i stawiała by pułapki gdzie popadnie. Ale to tylko moje zdanie 👌👈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga propozycja moim zdaniem jest za dużym dodatkiem dla tej klasy, a jak wytłumaczysz mi ideę dodania pierwszej propozycji, to wtedy się zastanowię, bo kompletnie tego nie rozumiem. :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne. Chodziło mi o zastosowanie tych pułapek jako taich granatów, np jak oślepisz kogoś fleshem to dostajesz za niego asystę. Miałaby byś to taka alternatywna wersja wabika, że zadaje 1 hp gdy na nią wejdziesz i jeżeli bezpośrednio kilka sekund po jej użyciu przeciwnik, kóry w nią wpadł został zabity dawal asyste, temu co wpadl. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta za 1hp tak srednio asyste dostajesz XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem, lecz chodziło mi że można by przepisać plugin z flasha. Bo jak kogoś oślepisz to dostajesz asystę to mogłoby być podobnie z pułapkami, tylko że gdybyś w nią wpadł to przykładowo po 10 sekundach jak ktoś by zabił osobę, która wpadła w pułapkę po np. 10 sekundach dostawałoby się asystę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez tego jest git, więc po co to ulepszać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodanie 1hp do miny nie spowoduje, że gracz otrzyma asystę. Może przy przekodowywaniu klas wezmę to pod uwagę, ale wątpię żebym wziął to za grę wartą świeczki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.