Skocz do zawartości
Pajacuwa_

Bug komendy admina oraz przemytu !

Rekomendowane odpowiedzi

1. Opis błędu: Gdy przemyta nam sie nie uda to dostajemy naprzykład ze sie palimy przez jakies tam okres czasu i na moje to powinno zabierac hp ale nie zabiera wiec uznałem to za buga oraz dzisiaj na serwerza gdy był administrator @ShizeR to wpisał komende admina 

ze by podpalic gracza !burn pajacuwa czy jak to tam jest i tez nie zabierało DMG wiec uznałem to za buga i pisze :) 

2. Okoliczności i powtarzalność: Cały czas

3. Godzina: koło 16

4. Komunikaty i konsola Brak

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Admin JB @MULTI-ADMIN

Możecie sprawdzić w jakich sytuacjach DMG poprzez !burn jest zabierane, a w jakich nie? Może podczas jakiejś zabawy, w jakiejś konkretnej drużynie, w jakimś konkretnie momencie gry. Protestujcie i dajcie znać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi 

póki co odkąd jest przemyt i losuje mi się podpalenie to za każdym razem mnie biło tak, że umierałem nawet jak się medishotem leczyłem - bez względu na mapę, rundę czy cokolwiek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może w drugą stronę, sprawdźcie, kiedy NIE bije i czy w ogóle uda Wam się taki przypadek znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mi się zdarzało i tak i tak, wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam tak cały czas ze mnie nie zbije gdy nie uda mi sie przemyt, sprobouje to nagrac ale nie wiem czy sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin ma możliwość sprawdzenia tego za pomocą komendy !burn. Bez dokładniejszej informacji w jakich momentach się tak dzieje, będzie ciężko znaleźć przyczynę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I udało Wam się wywnioskować w jakiej sytuacji bug występuje, lub w jakiej sytuacji bug nie występuje? Jeśli nie, to testujcie dalej, w różnych momentach gry, różnych drużynach, podczas różnych zabaw, na różnych graczach, itd. Potrzebuję dokładniejsze info, jakie warunki muszą zajść, żeby błąd wystąpił, bo część ludzi pisze, że im zabiera, a część, że nie zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.07.2019 o 12:42, Adi napisał:

@Admin JB   @MULTI-ADMIN

Możecie sprawdzić w jakich sytuacjach DMG poprzez !burn jest zabierane, a w jakich nie? Może podczas jakiejś zabawy, w jakiejś konkretnej drużynie, w jakimś konkretnie momencie gry. Protestujcie i dajcie znać.

??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.