Skocz do zawartości
Tajemniczy

Poradnik dla nowych graczy ONLY KNIFE v2

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Jako ,że jestem "starym graczem" tego serwera (o ile mogę się tak nazwać) postanowiłem zrobić poradnik dla osób które dopiero zaczynają grę na tym serwerze.

Zacznijmy od tego pytania "Co to jest tryb ONLY KNIFE?"

Jest to tryb gdzie walczymy tylko na noże.

Dobra to lecimy z poradnikiem!

1.Jak walczyć na serwerze ONLY KNIFE?

Zacznijmy od podstaw, czyli jak zabić? Na only knife mamy do wyboru sklep lub walkę z samym nożem do tego możemy znaleźć na niektórych mapach granaty. Najważniejszą rzeczą którą musisz wiedzieć to nie bić nigdy z PRAWEGO PRZYCISKU MYSZY! gdyż osoba która uderzy Cię z LEWEGO PRZYCISKU MYSZY zrobi to szybciej i Ciebie zabije. Następną rzeczą jest to ,że nie możesz "SPAMIĆ" LEWEGO PRZYCISKU MYSZY gdyż zabierzesz tylko 25hp. Pierwszy sposób na zabicie dużej ilości osób na serwerze only knife jest zrobienie runboosta z teammate'em. Drugim sposobem na zrobienie dużej ilości zabójstw jest zajście przeciwników "od tyłu" :4head:. Gdy już to zrobicie macie "fast kille". Trzecim sposobem na zabicie bardzo dużej ilości osób jest zabicie za pomocą granatu zaczepnego gdy widzisz ,że przeciwnicy chodzą blisko siebie rzuć im granata pod nogi wtedy zabijesz każdego z nich. Czwartym sposobem jest kupienie flasha i oślepienie przeciwników. Piątym sposobem jest zabicie przeciwników za pomocą mołotova gdy widzisz ,że przeciwnicy próbują zrobić runboosta lub blokują się nawzajem rzuć im mołotova pod nogi. Szóstym sposobem na zabicie dużej ilości osób jest kupienie MediShota dzięki niemu zyskasz  50 hp co łącznie da Ci  85hp (UWAGA W TYM MOMENCIE STAJESZ SIĘ BOSSEM ALERT! Nie wracaj na respa ,ponieważ zresetuje Ci się życie znowu do 35) możesz zabijać z lewego i prawego jak Ci się żywnie podoba gdyż masz dużą ilość hp ale uważaj mogą Cię przeciwnicy zabić z granatów lub mogą się na Ciebie rzucić i zabić Cię z kosy. Siódmym sposobem jest robienie bunny hopa gdyż przeważnie osoby widzące osobę bunny hopującą nie wiedzą co robić i nie potrafią jej zabić.

UWAGA! Na mapach gdzie jest kevlar trzeba bić z prawego!

2.Sklep na ONLY KNIFE

Sklep na only knife. Po co to komu? (To opisałem wyżej)

Jak odpalić sklep na only knife? Istnieje kilka sposobów:

1.Zbinduj sobie sklep na dowolną literę,cyfrę

bind cyfralublitera sm_shop

2.Napisz na chacie !shop

3.Napisz na chacie !s

4.Napisz w consoli sm_shop

W sklepie na only knife są takie rzeczy jak :

Wabik (koszt 100 coinsów)

Flash (koszt 200 coinsów)

HE (koszt 400 coinsów)

MOLOTOV (koszt 400 coinsów)

RESPAWN (koszt 600 coinsów)

MEDISHOT (koszt 600 coinsów)

SMOKE (koszt 200 coinsów)

UWAGA! Kupienie granata HE powoduje powiększenie jego ceny o taką jaką miał na początku czyli o 400. (400,800,1200,1600,2000,2400,2600,3000 itd.)

3.Secrety

Na serwerze  ONLY KNIFE na niektórych mapach znajdują się secrety gdzie możesz znaleźć przeróżne granaty. Nie będę Ci mówił gdzie one są zebyś sam/a mógł/a je znaleźć :P

4.Coinsy

Na serwerze only knife co jakiś czas dostaje sie coinsy którymi płacimy w sklepie dostaje się ich 20 jeżeli chcesz uzyskać bonusowe coinsy musisz:

1.Dołączyć do grupy na steam https://steamcommunity.com/groups/PlacZabaw-cs

2.Wejść w opcje

3.Wejść w ustawienia gry

4.Znaleźć opcje drużyny

5.Znaleźć Tag klanu grupy Steam

6.W tych tagach trzeba znaleźć tag [Plac Zabaw]

7.Ustawić tag

Gracz otrzymuje 20 bonusowych coinsów VIP otrzymuje 60 bonusowych coinsów S-VIP otrzymuje 100 bonusowych coinsów

VIP'a i S-VIP'a kupisz na http://cs-placzabaw.pl/sklep

Jeżeli poradnik przypadł Ci do gustu nie zapomnij przypiąć mu reakcji Dziękuje albo Lubię to

Podziękowania dla @Stulejman Wspaniały  i @TadziQ (nie ma konta na forum) za pomoc przy poradniku!

W cytacie jest stara wersja poradnika bez żadnego koloru żeby dało się doczytać.Tutaj znajdziecie nową wersję poradnika czyli dodanie paru drobiazgów których nie zawarłem w poprzedniej wersji poradnika zapraszam!

5.Coinsy x2

To tak na only knife zostały dodane coinsy x2 w godzinach 22:00 - 10:00 i 14:00 - 16:00 dostajesz 2x więcej coinsów (zauważyłem ,że to dotyczy tylko coinsów zwykłych nie licząc bonusowych czy to błąd czy nie to nie wiem ale mi się to osobiście podoba).

6.Coinsy co jakiś czas

Co jakiś czas dostaje się coinsy

Gracz dostaje 5+5(bonusowych)

Vip dostaje 5+15 (bonusowych)

S-Vip dostaje 5+30 (bonusowych)

Wszystkie coinsy liczone są z tagiem

7.Coinsy za zabicie

Gracz dostaje za zabicie 20+20 bonus vip 20+60 svip 20+100 (wszystkie te coinsy liczę z tagiem)

8.Duszki

Kolejną rzeczą jaka się zmieniła jest to ,że po naszej śmierci zostaje duszek którego można wyłączyć komendą !ghost. Wygląd duszka Kliknij żeby zobaczyć duszka . Duszki mają różne kolory.

9.Koszt respawna i medishota.

Koszty respawna i medishota zmieniły się na 800 coinsów (znowu nie wiem czy to blad ale akutalizacja jak najbardziej na +)

10.Ranking

Ranking z hlstats zmienił się na ranking PZStats teraz rangi wbija się za pomocą %. (Zapamiętałem tylko ,że od 1% jest global obecnie na serwerze w rankingu jest 913 osób czyli trzeba być minimum 9 by mieć globala)

Edytowane przez Tajemniczy
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.