Skocz do zawartości
Vel

[JB] Bug przy !fk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Opis błędu:

Gdy na serwerze jest dwóch lub więcej adminów to po uznaniu !fk admin respi ręcznie poprzez komende !1up, jednak gdy jest kilku j-adminów to Ci nie mając dostępu do tej komendy nie mogą realnie nic zrobić. Jedynie pozostaje zwrot fajek.

2. Okoliczności i powtarzalność:

Odkąd został wprowadzony nowy system.

3. Godzina:

Ostatnim razem błąd pojawił mi się 11.07.2016 ok. godz 21:10.

4. Komunikaty i konsola

Brak błędów i komunikatów w konsoli.

offtop, propozycja, możliwe rozwiązania problemu:

a) Usunięcie obecnego systemu i wdrożenie poprzedniego. Z tamtym systemem wszystko było jak najbardziej dobrze, jeśli fk był, to ctek respił ttka i po problemie, teraz często admin musi przerwać aktualne czynności by wpisać komende, co nieraz było powodem kolejnego fka. (np. nie usłyszałem gdy sasuke mówił, że wstanie żeby zrespić gracza)

b) Lekka modernizacja pluginu, zmiana warunku z admina na j-admina. (Przy x>1 lliczby adminów nie respi, przy 1/0 adminie normalnie respi.)(Bezwzględnie na liczbe j-adminów plugin respi, jeśli nie będzie fk  to admin nakazuje wpisać killa zrespionemu graczowi/slayuje go)

Edytowane przez Vel
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za a), czyli definitywnie wrócić do poprzedniego "zbugowanego" systemu, tj jeśli jest FK - gracz sam może zrespić w menu zabitego terrorystę. Ten system był jak najbardziej spoko.

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę to przy respieniu zmienił się komunikat, a więc i pewnie plugin. Do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak ponieważ często podczas fk nie można zrespić tt co zmusza ct'ka do oddawania fajurek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może opcje typu:

AddMenuItem(menu1, "wybor1", "To nie byl FK");
AddMenuItem(menu1, "wybor2", "Zrobilem FK [zabij sie]");
AddMenuItem(menu1, "wybor3", "Zrobilem FK [zresp gracza]");
AddMenuItem(menu1, "wybor4", "Zrobilem FK [zresp gracza] - 500 fajek");
AddMenuItem(menu1, "wybor5", "Zrobilem FK [oddaj papierosy] - 2500 fajek");
AddMenuItem(menu1, "wybor6", "Zrobilem FK [zresp gracza] - 5 rund CT-Bana");

Przy czym darmowe respienie ( "wybor3", "Zrobilem FK [zresp gracza]"); )  będzie można użyć np. 1 raz na rundę / 2 razy na mapę / inną ustaloną ilość.

Wypadało by także zmienić w regulaminie, że jeśli gracz sam wymierzył sobie karę, to admin nie wyciąga dodatkowych konsekwencji

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.