Skocz do zawartości
`WiLkU.

Dziwne rzeczy się dzieją na tym serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chciałbym zaprezentować dziwne sytuacje jakie wydarzyły się ostatnio na serwerze jail gangi mianowicie gracze z administracji zostali opętani przez demony a tu nagrania wrzucone na odpowiednie stronę aby można było je odsłuchać: 

https://www67.zippyshare.com/v/E4A2VUgp/file.html

@SUPER TIMOR

oraz:

https://www61.zippyshare.com/v/xaJDzs6t/file.html

@wilczur9877

niestety nie udało się uchwycić @ShizeR gdyż wykazał się sprytnością i niesamowicie szybko wypowiedział te same słowa które słychać z ust [email protected] przez co nie można było go nagrać.

P o z d r a w i a m 

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie było mnie wtedy na serwerze, więc nie wiem o co chodzi, ale jeśli to nie był sarkazm to trochę słabo xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słowa wyrwane z kontekstu xd ale śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa degrady przyznane. Dziękuję za info. Trochę się zawiodłem, bo byli z nami bardzo długo i miałem do nich duże zufanie. Z tego względu, że to uzytkownicy z długim stażem, podaruję bana i czasowo na miesiąc zawieszam admina. Po miesiącu będą mogli oboje wrócić na stanowisko J-ADM o ile oczywiście przeproszą wszystkie osoby, które mogły zostać urażone ich wypowiedziami.

• Dziękuję 2
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mam nadzieje ze to jest "Prank" XD ponieważ ja bym sie spłakał jak bym spadł z tak wysokich rang do j-admina i mam nadzieję że sie wszystko wyjaśni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Razorinho napisał:

@Adi Te wypowiedzi są kompletnie wyjęte z kontekstu

A jaki był kontekst mówienia w czasie LR, że wszyscy użytkownicy to kurwy i jebać plac zabaw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez kitu @Adi Timor który i tak dużo ogarnia na tym serwie za taką wypowiedź stracił range i do tego nie ma pokazanego co tam dalej mówią więc ja bym degrada nie dawał. Moja opinia

Edytowane przez EssA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, EssA napisał:

Bez kitu @Adi Timor który i tak dużo ogarnia na tym serwie za taką wypowiedź stracił range i do tego nie ma pokazanego co tam dalej mówią więc ja bym degrada nie dawał. Moja opinia

Tak to wygląda, wspinaczka na górę jest trudna i długa, a spać można w sekundę

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj następna akcja  w której shizer tłumaczył sytuacje wilczura wymawiając te słowa :d 

https://www7.zippyshare.com/v/fo4HgYze/file.html

Wyciąłem tylko 2 sekundy z kontekstu ale nie można nazwać tego fałszowaniem dowodów no bez przesady xD 

• Haha 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontekst tutaj jest jednoznaczny. Shizer nie jest z nami tak długo, więc on po miesiącu admina nie odzyska. Jak masz coś jeszcze, możesz na PW wysyłać, żeby nie robić tutaj spamu wypowiedziami, których inni użytkownicy słuchać nie powinni.

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi mam nagranie na @Sasuke gdy podaje info i nazywa gracza chujem ale wydaje mi się, że to za mało na degrada  także jeszcze poczekam i poszukam ale będę się odzywał na priv

Edytowane przez `WiLkU.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wilku, to ja chyba zbanuję Ciebie, bo niedługo żaden admin na JB nie zostanie ...

Nie no żartuję - regulamin jest taki sam dla wszystkich i każdy musi go przestrzegać, a konsekwencje dla adminów są jeszcze bardziej surowe.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adi w sumie zachowuję się wzorowo, nie gram na info, a nawet się staram. To może jakiś awans ? ;)

• Lubię to! 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shizer, Wilczur i Sauke byli kandydatami na awans, Ciebie pod uwagę nie brałem, teraz wybór mam znacznie mniejszy :(

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Adi napisał:

Shizer, Wilczur i Sauke byli kandydatami na awans, Ciebie pod uwagę nie brałem, teraz wybór mam znacznie mniejszy :(

@oOoMACIEKoOo Dobry chłopak bezkonfliktowy. Może on?

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ... :) ktoś odchodzi, to ktoś inny musi zająć ich miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Adi napisał:

Widzisz źle wybierasz osobników jeśli chodzi o awans. Musisz oczy otworzyć bo JAPONIEC to obecnie najlepsza możliwość jeśli chodzi o awans. Jak potrzebujesz pomocy to chętnie przyjmę czerwony kolor. 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xxxxxxxxxxxxxxxxx kurwa jebane dddddddddddd

@`WiLkU. na S-Admina

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, PAN JAPONIEC napisał:

Widzisz źle wybierasz osobników jeśli chodzi o awans. Musisz oczy otworzyć bo JAPONIEC to obecnie najlepsza możliwość jeśli chodzi o awans. Jak potrzebujesz pomocy to chętnie przyjmę czerwony kolor. 

@PAN JAPONIEC

XDDD no nie wiem, nie wiem https://www78.zippyshare.com/v/dpQRrWzJ/file.html

• Lubię to! 1
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.