Skocz do zawartości
BabciaJuzia

[ZAAKCEPTOWANE] Idiotyzm Pana Timora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID:  BabciaBiceps - csplaczabaw.pl , STEAM_1:1:17028223

2. Data i godzina otrzymania bana:  22:39

3. Serwer: JB GANGI

4. Długość Bana:  3h

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki):  ban czasowy na 3h

5. Powód bana: wprowadzanie graczy w błąd

6. Admin banujący: Super Timor

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): nieznajomość regulaminu przez Bartusia

8. Opis sytuacji: Pan Timor uważa że można rzucić granatem w CT jeśli się w niego nie celuje. Przykładowo moge odbic sobie od ścianki granat i jest to w pełni legalne jesli trafi on w CT. Podsumowujac jesli przyceluje sobie w ziemie i rzuce granat i trafi on w ct nie moge być zabity, ponieważ jak to jest w regulaminie nie mogę "celować w ct w strone CT" - czyli nie celujac w jego strone moge go rzucic granatem. Timor znany jest na serwerze z naginania regulaminu i wymyslania swoich zasad, ale teraz poprostu jebnąłem i nie wytrzymałem. Każdy na serwerze chyba wie ze nie można rzucać granatów w strone CT. Przychodzi jednak Pan Bartek i twierdzi że nie ma takiego punktu w regulaminie i nalezy sie stosowac jedynie do punktu ze nie mozna celowac w strone CT. Próbowałem mu to wyjaśnic, czemu na serwerze? Przeciez takie rzeczy wyjasnia sie na forum. A no dlatego ze pod moja nieobecnosc zadufany w sobie timor twierdzi ze nie znam regulaminu i  to on jest alfą i omegą. Zdażyło sie to drugi raz, gdy przy całej serwerowni robi mi poprostu obciach szydząc ze nie mam pojecia o regulaminie samemu pierdoląc głupoty wyssane z palca i wedlug swojego widzimisie. Chciałbym Ci Timor powiedziec ze jestes egoistycznym siusiaczkiem bez jaj i bez jakiegokolwiek honoru, na swoją obrone masz jedyne nadane ci permisje. Od władzy i poczucia "nietykalności" pojebało ci się w głowie. Brak skarg na twoj idiotyzm jest spowodowane rowniez trwoim charakterem a nie bezbłednoscią. Despotycznie z usmieszkiem cwela zamykasz sluszne skargi to i szkoda czasu na takiego goscia. Ludzie się poprostu albo ciebie boją, albo podlizuja, w obu przypadkach nie ma mowy o szacunku. Wracając strikte do regulaminu chciałbym poinformowac ze nie można rzucać granatów w strone CT w jakikoliwke sposób ( chyba ze zupelnie nieswiadomie i bardzo losowo) i za to wlasnie przekonanie zostałem zbanowany. Dowodu brak wylałem swoj gniew w piśmie. Jedyne co mam to wideo w ktorej timor podważa czyn rzucania w strone CT za czyn ktory grozi smiercia co jest zupełnym bezsensem. Nie mozna rzucac granatow w strone CT i koniec kropka, nie zgadzajac sie z tym i probujac cwaniakowac na serwerze udowadniasz jedynie swoj debilizm.

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Babcia&advType=name

10. Dowód*:  https://youtu.be/BjSyMdDkrT4 - Można rzucac granaty w strone ct, nie mozna w strone CT celowac z broni... Brawo, o to chodzi uczynmy regulamin logicznym ... - debilizm

https://youtu.be/RCTasRIrNPU - podwazanie moich kompetencji, ktore w sprawie regulaminu sa napewno wieksze niz twoje :)

// Warny, degrad oczywiscie na klate jednak chcialbym zeby to zrobil ktos inny od wyzej wspomnianego

Edytowane przez BabciaJuzia
  • Lubię to! 7
  • Haha 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, nie było takiego punktu w regulaminie. Już jest. Logiczne jest, że rzucanie granatów w stronę CT jest niedozwolone. Zamiast się banować, trzeba było po prostu zgłosić lukę w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ S-ADMIN @ Head Admin @Admin JB @MULTI-ADMIN
Chciałbym tutaj dorzucić po cichutku swoje 3 grosze. 

Swoje 3 grosze dorzucę jako obrazek stworzony w legendarnym paincie:

image.png.36db7c0ae077b2ef110c0d6fcd3ad884.png

Podobna sytuacja się ma kiedy to CT biegnie, a TT rzuci przed niego granat tak, aby wybuchł on jak najbliżej CTka.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.