Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Połowę ceny rynkowej steam, to DOŚĆ uczciwa cena. Warto sprawdzić ceny na np allegro. Jeśli nie chcesz za tyle sprzedawać, to są strony na które możesz hajs na paypala czy przelewem sobie odebrać. Linków nie podam, bo nie pamiętam. Coś z money, csmoney czy coś takiego to strona na której ja raz sprzedawałem skiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, SUPER TIMOR napisał:

Połowę ceny rynkowej steam, to DOŚĆ uczciwa cena. Warto sprawdzić ceny na np allegro. Jeśli nie chcesz za tyle sprzedawać, to są strony na które możesz hajs na paypala czy przelewem sobie odebrać. Linków nie podam, bo nie pamiętam. Coś z money, csmoney czy coś takiego to strona na której ja raz sprzedawałem skiny

no tak są takie strony ale na pieniądze trzeba czekać poczekam do jutra jak nikt za 500 nie weźmie to na stronie ją sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opuściłeś dwie stówy w jeden dzień, idąc tym tropem za tydzień będziesz dopłacał żeby ktoś ją wziął :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, SUPER TIMOR napisał:

Opuściłeś dwie stówy w jeden dzień, idąc tym tropem za tydzień będziesz dopłacał żeby ktoś ją wziął :D 

500 to juz ostateczna cena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Mlody G cs-placzabaw.pl napisał:

500 to juz ostateczna cena

zostaw ją i dołożysz ją potem na reklame serwerowni xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LlWSEbw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.