Skocz do zawartości
bot aIIu

[Knife] bot allu

Jesteś na:  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jesteś na:

• TAK
      4
    • NIE
      7
    • NIE WIEM
      1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID. 

Wojtek, bot allu STEAM_1:1:510635523

2. Wiek i coś o sobie.

Cześć, nazywam się Wojtek za mną już 18 wiosen a w listopadzie minie 19, grywam często na serwerach knife, miałem admina na jednym serwerze knife, niestety upadł ;/ Interesuję się Motoryzacja oraz narkotykami ( chodzi o ich rodzaje oraz jakie powodują działania) historia europy jak i samej Polski, skończyłem w tym roku liceum i pracuje.

3. Jakim dysponujesz czasem?

Pracuję w godzinach 6-16 więc zazwyczaj wieczory spędzam przy komputerze i chętnie gram na serwerze.

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Adminowałem wiele razy, na wielu serwerach, początki nauki source moda na własnych serwerach kiedyś ze znajomymi aż po adminowanie na deathrunach w większych znanych sieciach serwerów, oraz na (kiedys) młodym serwerze knife, ktory niestety upadł po wakacjach 2k17.

5. Czy posiadasz mikrofon? Tak oczywiście

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?

Jasne, pracuję wiec 5zł nie jest dla mnie problemem

7. Twoja ranga w CS:GO.

Myślę, że ranga nie jest odzwierciedleniem mojego skila ponieważ, akutalnie dążę do silver 1 ponieważ mamy tam ze znajomymi największy ubaw, póki co S5

8. Ilość banów ze strony sourcebans.* 0

9. Link do banów ze strony sourcebans.* ---

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.

ponad 1k, na tym koncie

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 8

12. Dlaczego ty? Ponieważ, myślę że dogaduje się z tutejszymi myślę ze jestem też lubiany nie robię konfliktów a wręcz je łagodzę, lubię serwery typu knife, lecz czasami(teraz trochę częsciej przez F2P) zdażają się niemiłe sytuację, gdy ktoś buczy do mikrofonu, puszcza muzykę, nie chcę się bić oraz ustawia się w sojusze, lub gracze którzy się wyzywają wzajemnie ;/. Myślę, że mam spore doświadczenie, jest mnie mega trudno wyprowadzić z równowagi i lubię pomagać, mam czas.

13. Znajomość języka angielskiego. Dogadam się z każdym, zdana matura na wysokim poziomie

14. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie (kliknij interesujący cię serwer):https://www.gametracker.com/player/bot aIIu/51.75.37.4:27050/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz przegrane na serwerze niecałe 5 godzin, definitywnie jest to za mała liczba. Nie wiem w jaki sposób po takiej ilosci jestes w stanie stwierdzic ze dogadujesz sie z tutejszymi jak ich nie znasz. Forum to samo - pierwszym postem jest podanie. Ze wzgledu na to jestem na "nie"

Admini sa potrzebni wiec sie nie załamuj ewentualną porażką tym razem. Po prostu daj sie poznac :)

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie jestem na NIE, ze względu na twój krótki staż na serwerze i aktywność na forum. Grałeś 2 dzień i już podanie składasz? Fakt faktem, admini tam są potrzebni, ponieważ to co się tam czasami odjaniepawla to szok. Zapewne podanko poleży, więc będziesz miał czas na wyrobienie sobie opinii wśród graczy naszej serwerowni. Prawdopodobnie nawet admini tamtego serwera cię nie znają, więc ciężko stwierdzić jaką osobą jesteś na serwerze i jak się zachowujesz. Jeśli pograsz i się nie znudzisz po tygodniu to będę jak najbardziej na TAK. Więc, nawet jeśli to podanie zostanie odrzucone to się nie zrażaj i spróbuj ponownie :) 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bot aIIu link do GT != Link do statystyk.

Ten znajdziesz w panelu gracza. Popraw go :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

@bot aIIu link do GT != Link do statystyk.

Ten znajdziesz w panelu gracza. Popraw go :)

Niestety nie znalazłem przycisku do edycji posta, i muszę skomentować swoje podanie.

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=&strona=rank&id=251132689

Przepraszam za kłopot

Edytowane przez bot aIIu
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, prawie dobrze :P Nie zaznaczyłeś serwera 😛 w pierwszej kolejności naucz się DOBRZE korzystać z panelu gracza, bo to podstawa podstaw :)

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=knife&strona=rank&id=251132689 to jest Twój link do statystyk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na tą chwilę jestem na NIE. Nie masz zbyt długiego stażu na serwie. O aktywność na forum nie będę się czepiał bo sam orłem nie jestem. Mam nadzieję, że pomogłem i życzę powodzonka :)).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam tego gracza na administratora ponieważ jest osobą lubianą na serwerze, nie ma problemów z uspokojeniem krzyczących dzieci czy graczy którzy przeciągają rundy. Bardzo dobrze zna regulamin a także widuje go często na serwerze.  Taka osoba jest wstanie naprawić community na serwerze Knife ponieważ upada przez brak administratora i każde wejście musi się kończyć komendą w konsoli voice_enable 0. Pozdrawiam 👍

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.