Skocz do zawartości
veri gut

[ODRZUCONE] Skarga na graczy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:  veri gut STEAM_0:1:187341044

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę:

Kropka - STEAM_0:1:507267763
MS - STEAM_0:1:510709206
✞ - STEAM_0:0:453194287
-fexY - STEAM_0:0:240957414
ArQuelix - STEAM_0:0:434154775  

3. Data i godzina zdarzenia: 03.08.2019 13:30

4. Mapa: 35hp_castle

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 11. Zakaz przedłużania rundy. Nadużywanie komendy !votekick oraz !voteban 

6. Opis sytuacji: Grupka osób zmowiła sie żeby votebanować jednego gracza tylko dlatego że jest "ruskiem" mówili że jeżeli go nie zvotebanuje to nie bedą sie "bić" po czym zaczeli przedłużać i votebanować mnie a gdy sie im nie udało użyli komendy votekick aby najpierw kicknąć "ruska" ktory nie chciał mnie votebanować i udało im sie, następnym razem ja dostałem kicka. Nie jest to pierwsza taka sytuacja na serwerze ponieważ ostatnim razem też próbowali votebanować za to że ktoś gra dobrze.

7. Proponowana kara:  Ban

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 

https://youtu.be/SQwVuFCbKfo

Edytowane przez veri gut
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety takie sytuację się zdarzały częściej, pouczałem tych graczy, żeby nie banować bez powodu i nie nadużywać tej komendy, póki byłem i tak nie mogli votebanować gracza, ale widzę że to już po tym jak opuściłem serwer i niestety nadal to robili. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.