Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem że jestem wkurzająca osobą i wiele osób mnie poprostu nie lubi ale czy musicie (nie wszyscy) sie do mnie przyczepiać i cały czas wspominać o tym media markecie czy coś? Po co..? Strasznie to wkurza i z dnia na dzień coraz bardziej chce mi się zygać tą grą i najchętniej to bym odszedł z pz i nie wrócił ale kocham wiele osób i kocham PlacZabaw gram na tym serwerze może krótko bo tylko rok ale grałem solidnie farmiłem fajki na jailu mam 800h na jailu a teraz jak młody rozesłał ten filmik każdy o tym gada a głównie vel ja rozumiem że masz do mnie uraz ale możesz się zająć swoim sposobem życia itd? Ja robię dziwne rzeczy ty pewnie też lecz nom. Szczerze nie wiem czemu pisze to tutaj piszę ale tak wyszło podsumowując wkurwia mnie wiele osób ale wiele kocham i dlaczego nie możemy o tym wszystkim zapomnieć i zacząć od nowa?  

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem, serio jeszcze o tym pierdolicie? Było śmiesznie sam miałem bekę przez pierwsze 2 dni ale kurwa 2 dni a to już jest nękanie haha, widać że chłopakowi się nie podoba to dajcie spokój bo jeszcze sie zabije albo co gorsze odejdzie z placu zabaw ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zaczynamy od nowa? Fugis x placzabaw, tak bez prowokacji i niepotrzebnego czepiania się o wszystko? Zapraszam i powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Vel napisał:

To zaczynamy od nowa? Fugis x placzabaw, tak bez prowokacji i niepotrzebnego czepiania się o wszystko? Zapraszam i powodzenia :D

Dokładnie tak wsystko od nowa 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vel od kiedy w zakresie obowiązków admina między gagiem a silence pojawiło się terroryzowanie psychiczne? 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś chciał mi przybliżyć filmik to ocenie w skali od 1-10 jak bardzo młody ci zjebał życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O czym wy piszecie? xD Dawać mi link! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.