Skocz do zawartości
Grab00l cs-placzabaw.pl

[ODRZUCONE] Skarga na Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Grab00l cs-placzabaw.pl  STEAM_1:1:460345376 

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Sonny https://steamcommunity.com/id/holayza/

3. Data i godzina zdarzenia: 15-15:15       08.08.2k19

4. Mapa: bb_aardfly jakoś tak nie pamiętam nazwy 

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 2. Zakaz blokowania klockami innych graczy.  7.Zakaz przeszkadzania innym graczom. 

6. Opis sytuacji: buduje sobie campe i gość mi 4 razy chyba zabudował już  i się wkurzyłem więc pisze skarge. najlepsze jest to że gość gra z 2 ziomkami którzy chcą mi wcisnąć votebana ze ich muruje mimo tego że nawet ich nie muruje ale mówią że ich muruje 

7. Proponowana kara: ban 7Dni

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): https://imgur.com/a/VDdIV5e

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lepiej jakbyś demko nagrał, bo tak to nie wiem czy to przejdzie 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, krejz napisał:

lepiej jakbyś demko nagrał, bo tak to nie wiem czy to przejdzie 

demo można pobrać więc raczej admin nie będzie miał problemu ze sprawdzeniem demka

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nikt nie ma czasu zeby przegladac demka i szukac momentu w ktorym zostal zlamany regulamin.

Wrzucajac skarge musisz dolaczyc do niej dowod potwierdajacy to co piszesz, w przeciwnym razie skarga moze zostac odrzucona ;/

No chyba ze te screeny sa wystarczajace

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Qwerty napisał:

Ale nikt nie ma czasu zeby przegladac demka i szukac momentu w ktorym zostal zlamany regulamin.

Wrzucajac skarge musisz dolaczyc do niej dowod potwierdajacy to co piszesz, w przeciwnym razie skarga moze zostac odrzucona ;/

No chyba ze te screeny sa wystarczajace

od 2h typy w kazdej rundzie blokuja respa albo innych nie ma problemu szukac danej rundy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje STEAM ID gracza do zbanowania, dowód jest niewystarczający. Spotkałem się kiedyś z przypadkiem, gdzie gracz fałszował dowody i wstawiał screeny - od tamtego momentu przyjmujemy tylko demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.