Skocz do zawartości
Rip3r

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie na Admina ZE

Domi na Admina?  

19 użytkowników zagłosowało

1. 1. Domi na Admina?

• Tak
      14
    • NIe
      4
    • NIe wiem
      1

Rekomendowane odpowiedzi

1.Dominik,  Rip3r, https://steamcommunity.com/id/DomixSmurfx/

2. Mam 16 lat, Interesuje się informatyką i mechaniką, lubię spędzać czas ze znajomymi

3.W wakacje jestem online prawie cały dzień a w roku szkolnym to rożnie od 3 do 7 godzin

4.Nie mam żadnego ale chce się nauczyć 

5.Tak i nawet nie najtańszy 😛

6.Oczywiście

7.aktualnie g4 ale miałem orzełka

8. zero

9.https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=Rip3r&advType=name 

10. 287

11. 4

12. Chciałbym zostać adminem na tym serwerze żeby móc go reaktywować jeśli można to tak nazwać, a poza tym byłbym jedynym który jeszcze gra,

znam większość map i jestem charakterystyczną osobą na tym serverze

13. 4/10 

14.https://www.gametracker.com/player/Domi%20%3A3/137.74.1.238:27030/

Edytowane przez Domixsmurfx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=zombie&strona=rank&id=926597730 <--------- to jest link do Twoich statystyk

Jestem na NIE WIEM

-sm (ale każdy musi się nauczyć, od czegoś zacząć więc o to się jakoś bardzo nie przyczepię)

-czas na serwie (masz przegrane niecałe 2 dni)

+chęć do pracy (chcesz coś zrobić z tym serwerem żeby gracze wrócili)

Mam nadzieję że pomogłem i życzę powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Beauty napisał:

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=zombie&strona=rank&id=926597730 <--------- to jest link do Twoich statystyk

Jestem na NIE WIEM

-sm (ale każdy musi się nauczyć, od czegoś zacząć więc o to się jakoś bardzo nie przyczepię)

-czas na serwie (masz przegrane niecałe 2 dni)

+chęć do pracy (chcesz coś zrobić z tym serwerem żeby gracze wrócili)

Mam nadzieję że pomogłem i życzę powodzenia :)

wydaje mi się jednak że mam około 4 dni jeśli robi to jakąś różnice 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Domixsmurfx napisał:

wydaje mi się jednak że mam około 4 dni jeśli robi to jakąś różnice 

Według gametracker’a którego podałeś w podaniu masz przegrane 2749 minut czyli w przybliżeniu 46 godzin czyli 1 dzień i 22 godziny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Beauty napisał:

Według gametracker’a którego podałeś w podaniu masz przegrane 2749 minut czyli w przybliżeniu 46 godzin czyli 1 dzień i 22 godziny

Wiem że to tak wygląda jednak często zmieniałem nicki i godziny nie przechodziły już na te inne nicki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. To jest twoje steamID: STEAM_0:0:463298865

2. f8d37e297ecf2520.png To są twoje ostatnie sesje.

3. Podanie wygląda jakby pisał je 12 latek przed lekcją.

4. Jedyne posty na forum to te w podaniu.

5. @Beauty patrząc na godziny w jego profilu a jest ich 89, to jeśli nie grał na żadnym innym naszym serwerze, na którym godziny zliczane są do "pozostałych", to ma prawie 4 dni.

Gametracker śledzi nick, więc po zmianie na inny statystyki są zliczane pod inny nick. Gdy był stary ranking bardzo łatwo było sprawdzić liczbę godzin, ponieważ wystarczyło sprawdzić HLstats. Teraz trzeba się trochę namęczyć.

Jestem na NIE. Twoje podanie w ogóle nie przekonuję do oddania głosu na tak w twojej ankiecie. ZE to jest bardzo trudny do adminowania serwer. Nie wystarczy, że będziesz na niego wchodził raz na parę minut, żeby ten serwer fajnie prosperował musisz być kreatywny, wymyślać eventy i zachęcać ludzi do gry. Jak do tej pory tej kreatywności nie pokazałeś i dlatego głos jest taki a nie inny. 

Edytowane przez bassew
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, bassew napisał:

1. To jest twoje steamID: STEAM_0:0:463298865

2. f8d37e297ecf2520.png To są twoje ostatnie sesje.

3. Podanie wygląda jakby pisał je 12 latek przed lekcją.

4. Jedyne posty na forum to te w podaniu.

5. @Beauty patrząc na godziny w jego profilu a jest ich 89, to jeśli nie grał na żadnym innym naszym serwerze, na którym godziny zliczane są do "pozostałych", to ma prawie 4 dni.

Gametracker śledzi nick, więc po zmianie na inny statystyki są zliczane pod inny nick. Gdy był stary ranking bardzo łatwo było sprawdzić liczbę godzin, ponieważ wystarczyło sprawdzić HLstats. Teraz trzeba się trochę namęczyć.

Twoje podanie w ogóle nie przekonuję do oddania głosu na tak w twojej ankiecie. Jestem na NIE. ZE to jest bardzo trudny do adminowania serwer. Nie wystarczy, że będziesz na niego wchodził raz na parę minut, żeby ten serwer fajnie prosperował musisz być kreatywny, wymyślać eventy i zachęcać ludzi do gry. Jak do tej pory tej kreatywności nie pokazałeś i dlatego głos jest taki a nie inny. 

Masz racje z pierwszej osoby to tak właśnie wygląda jednak chciałbym cie uświadomić że są dla powody dla których nie wchodzę na Zombie

po pierwsze serwer jest niedostępny i nie da się na niego wbić, a po drugie nie ma tam żadnych osób, jeśli już wbijam to tylko na chwile 

co do twojego odniesienia do kreatywności to w jaki sposób miałem ci to pokazać jak na razie na serwerze jest stałe 0 osób i ja właśnie chciałem zacząć od tego żeby ludzie zaczęli wchodzić na serwer

I przepraszam za to że nigdy wcześniej nie korzystałem z ID więc mogłem go nie znać, jednak to mnie nie usprawiedliwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie wbijaj na chwilę,  tylko siedź tam nawet i po 2godziny, aż ktoś w końcu przyjdzie.

Rok temu ja tak przesiadywałem grubo ponad miesiąc.

Przypomnij mi na jakich innych nickach grałeś,  bo mnie już starcza skleroza łapie.

Przedstaw także jak chcesz go reaktywować?

Skoro widzisz, że jest wyłączony to dlaczego nie pisałeś na forum/osób decyzyjnych, aby włączyły ten serwer?

Chwilowo na nie wiem.

Jak znajdę czas to ogólnie będę mógł troszeczkę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, San Sebastian napisał:

To nie wbijaj na chwilę,  tylko siedź tam nawet i po 2godziny, aż ktoś w końcu przyjdzie.

Rok temu ja tak przesiadywałem grubo ponad miesiąc.

Przypomnij mi na jakich innych nickach grałeś,  bo mnie już starcza skleroza łapie.

Przedstaw także jak chcesz go reaktywować?

Skoro widzisz, że jest wyłączony to dlaczego nie pisałeś na forum/osób decyzyjnych, aby włączyły ten serwer?

Chwilowo na nie wiem.

Jak znajdę czas to ogólnie będę mógł troszeczkę pomóc.

Było ich dużo ale najczęściej ,,Domi :3,, i ,,Domis,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i robiłem haje że nikt nic nie robi. Tak jak mówi Bastek niech przedstawi jak go reaktywowac i fakt siedź tam dłużej a nie po parę sekund. Godzin mało ale ja też miałem mało jak składałem podanie. Także jestem na Tak. 

@bassewnie trzeba być kreatywnym na eventy piszesz po prostu przechodzimy te i te mape tyle a co do adminowania nie jest trudny raczej średni. Najważniejsze by znał materię i jak banowac na materię. Noi mapy gdzie isc gdzie defowac. 

Edytowane przez Koło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Koło napisał:

Może i robiłem haje że nikt nic nie robi. Tak jak mówi Bastek niech przedstawi jak go reaktywowac i fakt siedź tam dłużej a nie po parę sekund. Godzin mało ale ja też miałem mało jak składałem podanie. Także jestem na Tak. 

@bassewnie trzeba być kreatywnym na eventy piszesz po prostu przechodzimy te i te mape tyle a co do adminowania nie jest trudny raczej średni. Najważniejsze by znał materię i jak banowac na materię. Noi mapy gdzie isc gdzie defowac. 

Na początku chciałbym ogarnąć problem z serwerem, a potem pozapraszać jak największą liczbe osób, można by było też zresetować rangi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Domixsmurfx napisał:

Na początku chciałbym ogarnąć problem z serwerem, a potem pozapraszać jak największą liczbe osób, można by było też zresetować rangi 

A jaki jest problem z serwerem?  Z tego co pamiętam jak grałem to żadnych problemów nie było. :)

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak opiekuna który by dbał o serwer to był jest i będzie problemem. Z tego co wiem wyżej postawieni powinni tego pilnować by nie był wyłączony na 2 tygodnie. 

Edytowane przez Koło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Koło napisał:

Brak opiekuna który by dbał o serwer to był jest i będzie problemem. Z tego co wiem wyżej postawieni powinni tego pilnować by nie był wyłączony na 2 tygodnie. 

Dlatego też jest potrzebna osoba , która o ten serwer zadba .

Jestem na Tak. :D

Edytowane przez ₩¡l©z€k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 godzinę temu, ₩¡l©z€k napisał:

A jaki jest problem z serwerem?  Z tego co pamiętam jak grałem to żadnych problemów nie było. :)

z tego co wiem to auto aktualizacja działa i nie da się dołączyć na serwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z serwerem - tak jak wspomniałem,  wystarczyło poświęcić parę minut, aby serwer został włączony szybciej, aniżeli czekać i narzekać...

Samo zresetowanie rang będzie sensowne,  jedynie jak ludzie znowu zaczną grać.

Stwórz sobie jakiś plan/spis co byś zmienił/wprowadził na SAMYM początku,  żeby ożywić ten serwer i napisz to tutaj.

Co do opiekuna to niestety racja, bez osoby "technicznej" nawet najszczersze chęci mogą spełznąć na niczym :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, San Sebastian napisał:

Stwórz sobie jakiś plan/spis co byś zmienił/wprowadził na SAMYM początku,  żeby ożywić ten serwer i napisz to tutaj.

Na samym początku to chciałbym zaprosić jak najwięcej ludzi na serwer, potem jeśli byłaby szansa to chciałbym zorganizować event z okazji ,,nowego startu serwera,, 

Chciałbym też usłyszeć kilka dobrych pomysłów co warto zmienić od graczy, a nie tylko sugerować się moimi widzimisię, tak aby serwer stał się w miarę stabilny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.