Skocz do zawartości
GeNyS

Zombie Escape i jego przyszłość

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie widziałem pod podaniem Domi'ego, że rozpętała się dyskusja co można zrobić, a czego nie do reaktywacji. Nie chcę tam pisać z przyczyn prostych. 

Zacznijmy od tego co musimy zrobić, aby reaktywować serwer:

1. Znaleźć technika, który poświęci sporo czasu na wprowadzenie zmian                                                                                                  [ (NIE) WYKONALNE ]

2. Znaleźć opiekuna                                                                                                                                                                                      [ WYKONALNE ]

3. Rekrutacja kilku administratorów na serwer , którzy postarają się o dobrą atmosferę na serwerze i wysoki poziom gameplay'u          [ WYKONALNE ] 

4. Sporządzenie listy rzeczy do zrobienia/ do wprowadzenia na serwerze                                                                                                 [ WYKONALNE ]

5. Duża reklama na forum i grupie steam                                                                                                                                                    [ WYKONALNE ]

Podstawą jest znalezienie technika, który wprowadzi te zmiany i będzie w stanie wprowadzać z czasem nowości na serwer. 

Jeżeli komukolwiek zależy na tym serwerze to proszę szukać technika, to jest pierwszy krok, który powinniście zrobić wy.

Spoiler

Koło możesz się przydać i ruszyć 4 litery i go poszukać, bo to co jedyne możesz zrobić. I przestań być hipokrytą i spójrz na siebie 😘

Znaleźć opiekuna o serwer nie jest ciężko, gdyż mam pewne propozycje. 

Administracje się znajdzie, czyli graczy też. 

Tak naprawdę jesteśmy w stanie poświęcić 100% wolnego czasu, aby zrobić coś z tym serwerem, ale jeśli nie będzie technika i administracja całej sieci będzie miała wszystko w dupie to ciężko cokolwiek będzie zrobić, gdyż to im powinno zależeć najbardziej.

Spoiler

Czekam na propozycje, elo

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli zbuduje komputer czyli tak listopad/grudzień xd to jak nikt nie będzie miał miec nic przeciwko to chętnie wrócę na stanowisko Administratora (oczywiście złożę podanie żeby nie było xd) i postaram się poświęcić więcej czasu niż ostatnio. Obecnie mogę pomagać w reklamowaniu i wymyślaniu event ów (a w tym to jestem dobry) i od tego by trzeba było zacząć event za event em nawet już będę mógł sam je po wymyślać i wam podsyłać. Jak chodzi o pluginy etc to w tym nie pomogę bo jestem zielony totalnie. 

Propozycja 

Reset statystyk i uhonorowanie graczy za wbicie 100h VIP na 15 dni na zachętę i 100k credits. 

P. S

Nie róbcie ze mnie jakiegoś antagonisty xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak.. jeśli będziecie na bieżąco listować problemy na serwerze i z uśmiechem na buźkach przeprowadzać testy, to mogę pomóc jeśli chodzi o stronę techniczną.

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zawsze służyłem merxiemu pomocą. Nowemu technikowi też z chęcią pomogę :)

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.08.2019 o 20:17, SUPER TIMOR napisał:

Powiem tak.. jeśli będziecie na bieżąco listować problemy na serwerze i z uśmiechem na buźkach przeprowadzać testy, to mogę pomóc jeśli chodzi o stronę techniczną.

No z ZE to nie jest taka zabawa jak z surfem, ale nie będę cię zniechęcał, bo jeśli uważasz, że dasz radę, to dawaj.

Do tego dopytam po co osobna fucha opiekuna i tajemniczego technika. Co będzie robił opiekun, jeśli nie będzie nic tworzył do serwera? Będzie niepotrzebnym ogniwem w przekazywaniu plików, żeby zniechęcać tego kto daje pliki, bo nei będą się zgrywać czasem, czy tylko po to, żeby irytować gościa, tym, że za wolno coś robi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo można zapytać bo co jest status Generała i Szefa NATO. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę znięchęcać podejściem, jak nawet do ciebie nie podchodzę, a jedyną komuną do jakiej mnie można próbować porównać jest ta paryska.

Poza tym chciałbym zauważyć - z niemałym zdziwieniem - że jest to temat na forum ogólnym, a nie na grupie dla takich tematów, więc offtop jakiego tu dokonujecie jest - podobno - nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SUPER TIMORkomunistyczne podejście XDDD prędzej socjalistyczne 

@Merxy.Jest na ogólnym po to żeby cała sieć serwerów czyli wszyscy użytkownicy od Admin JB po Donatorów przez Moderatorów się wypowiedziała bo może akurat ktoś by chciał pomóc a nie myśleć o własnej dupie i swoim serwie gdzie ciągle gra. 

BTW co z ciebie nagle taki służbista zawsze Timor był służbista co kodeks sieci na pamięć zna. 

Edytowane przez Koło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej pomogę pomocy przy ratowaniu tego "zdechlaka", codziennie wchodzę jak tylko mam czas i zapraszam tylu graczy ile mogę (: Lecz bez poprawek na serwerze to nic nie da. Serwer ma potencjał tylko wystarczy go doprowadzić do porządku a może coś z tego będzie :D 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.