Skocz do zawartości
Kuzyn Lucian

[ODRZUCONE] Podanie na admina |Kuzyn Lucian

Wybór  

24 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś na.....

• TAK
      16
    • NIE
      7
    • NIE WIEM
      1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID.-Hubert, Kuzyn Lucian, STEAM_1:1:511702115

2. Wiek i coś o sobie.-Mam 17 lat. Uczęszczam do szkoły Techniczno Informatycznej. Sprawia mi przyjemność zajmowanie się tego typu rzeczami nawet miałem kiedyś swój serwer, ale to przez bardzo krótko, ponieważ się nie rozwinął

3. Jakim dysponujesz czasem?-Od 4 do 5 godzin dziennie

4. Doświadczenie w administracji serwerem.-Byłem adminem niegdyś w CS 1.6 oraz mam teraz admina na takim serwrze arena 1vs1. Jest to niezbyt popularny serwer, ponieważ jeszcze się rozwija oraz nie dawno wystartował.

5. Czy posiadasz mikrofon?-Tak, posiadam sprawny mikrofon

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa?-Mógłbym

7. Twoja ranga w CS:GO?-Na tym koncie nie posiadam żadnej rangi ale miałem drugie konto na którym miałem range "Mistrzowski Obrońca II", potocznie kałacha w laurach

8. Ilość banów ze strony sourcebans?*-0

9.Link do banów ze strony sourcebans.*-https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:511702115&advType=steamid

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO.-Na tym koncie nie posiadam zbyt wielu godzin w CS:GO, ponieważ mam tylko 67h w chwili kiedy piszę to podanie 

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali -5

12. Dlaczego ty?-Nie jestem pewny czy nadam sie na admian, ale koledzy mówili mi że tak, nakłonili mnie abym złożył podanie. Pierwszy raz styczność z bb miałem w CS 1.6, grałem tam około 1 rok czasu aż przeniosłem sie na CS:GO i tam grałem bb.
W CS:GO grałem bb aż 2 lata więc mam jakieś doświadczenie, potrafię budować bardzo ambitne oraz dobre bazy. Nie posiadam dużo przegranych godzin na serwerze, ale często gram i potrafię szybko nabić sobie godziny. Grałem ostatnio na takim innym serwerze bb i przeniosłem się na ten. Na tamtym serwerze nabiłem około 50h w tydzień.

13. Znajomość języka angielskiego-Potrafię rozmawiać po angielsku, nie jakoś doskonale, ale tak żeby się dogadać z drugą osobą
14.Link do Twoich statystyk z serwera, na którym piszesz podanie -https://www.gametracker.com/player/[F2P] Kuzyn Lucian/137.74.1.238:27020/

Edytowane przez Kuzyn Lucian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://cs-placzabaw.pl/panel/?serwer=bb&strona=rank&id=1023404231 <- to twój link do statystyk, na serwerze masz około 30 minut, oraz nie posiadasz wymaganego prime. Jestem na nie wiem. 

Dodaj ankiete z opcjami tak, nie i nie wiem.

Edytowane przez Pomidor Patryk
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Kuzyn Lucian napisał:

Chciałbym dodać że jestem często i znowu widze jak jakiś gracz blokuje innym bazy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech w końcu przyjmąto podanie albo niech admin wbije bo ludzie już nawet mówią "ostatni raz wbija mna ten serwer bo jakiśchłop blokuje"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale takie pisanie nic ci nie da :) jeśli widzisz takie sytuacje dobry kandydat na admina a nawet dobry gracz by nagrał to sytuacje i napisał skargę albo przynajmniej zreportował takiego gracza....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zerowa aktywność forum, na BB masz tyle co ja, a ja tam wcale nie gram xD  Nie ogarniasz forum wcale a wcale dowodem jest cytowanie powyżej. 

9 minut temu, Kuzyn Lucian napisał:

Niech w końcu przyjmąto podanie albo niech admin wbije bo ludzie już nawet mówią "ostatni raz wbija mna ten serwer bo jakiśchłop blokuje"

Twoje podanie powinno być od razu odrzucone, a dlaczego? Bo nie spełniasz wymagań. 

Podanie nie jest miejscem w, którym piszemy sobie jak na SB 

Nie masz konta Prime, albo kupisz albo admina się nigdy nie doczekasz.

Jak narazie jestem na NIE

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.