Skocz do zawartości
Urbi

[ZAAKCEPTOWANE] csgoplayer wyzywa v2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Urbi cs-placzabaw.pl STEAM_1:1:204014202

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: csgoplayer cs-placzabaw.pl STEAM_1:1:497734622

3. Data i godzina zdarzenia: https://imgur.com/a/OAksLuX

4. Mapa: mapy nie pamietam ale @Qwerty byl przy tym

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: wyzywanie/ubliznanie

6. Opis sytuacji: wszystko tak jak na ss tylko musialem wstawic jeszcze raz skarge bo w poprzedniej nie napisalem steamid a shizer mimo zgloszenia nie otworzyl postu ;/

7. Proponowana kara: 1-2h gag i mute

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): 
https://imgur.com/a/OAksLuX

• Lubię to! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym dodać, że kara powinna być 8 krotna tak jak wilczur na serwerze mówił, gdybyśmy powiedzieli „jebac bang” to tak jakby ktoś powiedział „jebac Adiego” oraz wszystkich członków gangu także proszę mieć to na uwadze. Pozdro

• Lubię to! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę edytować tematu nie wiem czemu więc chciałbym dodać że godzina ok 16:15 przepraszam za błąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, `WiLkU. napisał:

Chciałbym dodać, że kara powinna być 8 krotna tak jak wilczur na serwerze mówił, gdybyśmy powiedzieli „jebac bang” to tak jakby ktoś powiedział „jebac Adiego” oraz wszystkich członków gangu także proszę mieć to na uwadze. Pozdro

Nic dodac nic ująć 😂

• Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze chciałbym  zaznaczyć, że gracz  omija plugin a ja niedawno dostałem za jedno ominięte przekleństwo 24h gaga także proszę o tym nie zapomnieć kochana administracjo.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

USDWoIC.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.