Skocz do zawartości
GK.

Propozycja przywrócenia serwera only AWP

Czy jesteś za tym aby serwer powrócił?   

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za tym aby serwer powrócił?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

Piszę z propozycją przywrócenia serwera only AWP. Wydaje mi się że jest to klasyczny tryb, który wciąż cieszyłby się zainteresowaniem. Mógłbym pomóc w przywróceniu serwera i w przyszłym opiekowaniu się nim. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były takie 2 serwery, oba zostały zamknięte przez brak graczy zainteresowanych serwerem :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ShizeR napisał:

Były takie 2 serwery, oba zostały zamknięte przez brak graczy zainteresowanych serwerem :P 

Wydaje mi się, że problemem był również brak adminów. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czasu do czasu grywałem na tym serwerze więc raczej pograłbym gdyby takowy wrócił. Pamiętam, że jako admin bh sprzedałem tam trochę banów za wh (a banowałem tylko meeega oczywistych typów :P ). Więc jakby admini byli to może to miałoby sens tylko łatwiej powiedzieć trudniej zrobić :< 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zostałby przywrócony serwer i nie cieszyłby się popularnością, można by dodać różne urozmaicenia.

• Dodać rundy No Scope przykładowo raz na siedem rund
  • Urozmaicić pulę pojedynków 1v1
  • Wprowadzić system odblokowywania skinów (!ws) za zabójstwa np. za 50 zabójstw otrzymujemy siatkę safari
  • Dodać nagrody za osiąganie rang np. Możliwość wybrania talon knife za osiągnięcie rangi MGE, możliwość wybrania młota za GE
  • Dodanie hymnów, animacji wbijania rang 
  • Możliwość zakładania gangów, które dawałyby bonusy np w pojedynkach 1v1, możliwość komponowania klanowego skina awp, hymnu 
  • Przeanalizowanie puli map, wymiana mało interesujących na nowe
  • Organizowanie eventów, gdyby weszły gangi coś w stylu turnieju gangów
  • Otwarcie rekrutacji dla nowych twarzyczek, które swoją osobowością zachęcałyby do wspólnej rywalizacji

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko spoko ale te gangi nawet 1v1 to takie meh dla mnie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No te odblokowywanie skinów bo pomysł super tylko kto to zrobi heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.