Skocz do zawartości
Kuzyn Lucian

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie na ADMINA | Kuzyn Lucian

Głosowanie | TAK, NIE, NIE WIEM  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kuzyn Lucian na ADMINA ?

• TAK
      3
    • NIE
      5
    • NIE WIEM
      2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię, Nick, Steam ID. Hubert | Kuzyn Lucian | STEAM_1:1:511702115

2. Wiek i coś o sobie. A więc mam na imię Hubert oraz mam 17 lat. Uczęszczam do Szkoły nr.1 im.KEN w Sczecinku.

Interesuje się bardzo informatyką, dlatego jestem na profilu TI (Technik Informatyk). Jak już kiedyś pisałem sprawia mi przyjemność zajmowanie się tego typu rzeczami. Kiedyś nawet próbowałem pisać pluginy i nawet mi wychodziły, ale to takie z poradnikiem z YouTube'a.

3. Jakim dysponujesz czasem? W związku z tym, że jest szkoła to naprawdę nie będę kłamał około od 2-3 godzin dziennie. Nie tylko że przesiaduję tyle przy komputerze tylko jestem wstanie tyle spoglądać na owy serwer.

4. Doświadczenie w administracji serwerem. Posiadam Admina na takim (jak już kiedyś pisałem) nie znanym serwerze ARENA 1vs1. Również miałem kiedyś Admina na serwerze Base Builder w CS 1.6.

5. Czy posiadasz mikrofon? Jak najbardziej uważam, że mikrofon to podstawa, a więc posiadam owe urządzenie.

6. Czy dasz radę utrzymywać aktywnego VIPa? Jestem codziennie w szkole w mieście, zatem kupić PSC, a później VIP'a to nie jest żaden problem.

7. Twoja ranga w CS:GO? Nie gram rankedów.

8. Ilość banów ze strony sourcebans?* Posiadam czyste sumienie, nie zasłużyłem sobie, (a może zasłużyłem, ale nie dostałem) na bana.

9. Link do banów ze strony sourcebans.* >>>>>LINK<<<<<

10. Ilość godzin przegranych w CS:GO. Na chwilę obecną kiedy piszę podanie mam przegranych 82h.

11. Znajomość Sourcemoda w/g skali - 6

12. Dlaczego ty? Jak już pisałem kiedyś mam naprawdę bardzo duże doświadczenie na serwerach Base Builder. Łącznie w tego moda gram około 7 lat (także byłem mały jak zacząłem). Chciałbym się odnieść do tych moich "multikont", a więc głupie to było bardzo z mojej strony i naprawdę więcej się nie powtórzy. Będę cierpliwie czekał, nikogo nie będę namawiał. Po prostu jak uważacie taką dajcie mi ocenę w powyższej ankiecie.

13. Link do Twoich statystyk z serwera, na który piszesz podanie - >>>>>LINK<<<<<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko wstyd byś przyniósł tejże sieci serwerów szanowny waćpanie. 

Dałeś się poznać z najgorszej strony, wyglądało to tak, jakbyś sam sobie loda robił :/

Edytowane przez PAN JAPONIEC
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.