Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powspominajmy razem stare czasy. 

Wspominasz miło jakieś wydarzenie, osobę, event czy serwer? A może chciałeś opowiedzieć jak trafiłeś na tę serwerownię.

Oznaczajcie się nawzajem, nawet tych których z nami już nie ma, jak wejdą na forum to na pewno pojawi im się powiadomienie.

Ja zacznę

Jak jeszcze zaczynałem grać na naszej serwerowni to nie wiedziałem o istnieniu forum, a na serwery wchodziłem wpisując "placzabaw jail" jakie moje było zaskoczenie jak jednego dnia na serwerze mówili mi "nie możesz dawać komend do odwołania", a innego nagle mogłem. Zdałem sobie sprawę z tego, że są to dwa różne serwery dopiero przy zakupie VIP-a. 😂

Ograniczenie jedno na jedną wiadomość, zaspamujmy trochę to forum 

Edytowane przez GK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahah @GK. dobreee... xD

Ja z uśmiechem na twarzy wspominam sobie moment kiedy miałem pierwszy tydzień admina i po wejściu na spotkanie administracyjne każdy dostawał opierdziel a ja taki zesrany wtedy byłem... I to kiedy pierwszy raz @Adi się do mnie odezwał hahahaha.... Myślałem że zaraz zgona zaliczę... Ale było fajnie, zajfajne czasy... 

Z osób które miło wspominam to:
@GK., @DemonPrędkości, @Revins, @TheKnifer, @MrRaven, @Mr Rooster, @SUPER TIMOR, @Adi, @kezzy, @ThemisiaxD, @7Maggie7, @4LiveTVツ i dużo więcej osób ale brakło by czasu na ich wymienianie... 
Z serwerów no to oczywiście OLD JB którego już nie ma :( :biblethump: Ale również Areny 1vs1, DeathRun, Knife....

Ogólnie to trochę tęskno za całą starą administracją...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja chce pogratulować zwyciężczyniom konkursu śpiewania które ledwo mnie pokonały czyli @Blueberry i @♥ Margaret ♥z którymi zagrałem bardzo wiele meczy na de_italy na 15 fpsach, zawsze była dobra atmosferka z nimi, superaśne dziewczyny, a Gosi do teraz wisze tort bezowy ale to mniejsza!

Ta landryna jak ona tam miała @Dirty Heroin chciałbym podziękować jej za wspólne chwile spędzone w grze The forest, za wspólne szydzenie z ludzkości i za super spotkanie w Gdańsku z Adamem! 

Grzesiek to zawsze był kurwa spoko gość @Honey Cocaine Wiele chwil na osobnosci, przegrane godziny w H1Z1 super wspomnienia, inteligentny gościu!

@Haq  To był zawsze cichociemny romantyk, bestia ktora podrywała na teksty o ocenach, super gracz w H1Z1 zawsze miły uśmiechnięty przyjazny.

@Mufc2000 Mefcu to kurwa co tu duzo gadać tyż fajna morda.

@TheJerremi2 Nie wiem czy to ten czy ni ale zostawia ludzi na tsie pamietam to do teraz jak wyszedłem z kanału podczas Twojego zw. ❤️ 

@SUPER TIMOR Małpiszon ale tez wporzadeczku ziomalek co mieszka z dinozaurami 😜 

@HappyPlayGames Ty to zawsze byłeś jak brat Kubuś tyle co my przeżylim wspólnie to cięzko opisać, spoko kurwa gość! Mądry czasem, bo zadawał sie z kromexem.

@RevinsDotrzymywał słowa pomógł mi w wielkim projekcie razem z Kubą. (Link podeśle linijke nizej.) spoko kurwa gość!

@Bot Noob Ola Inaczej tak zwana Gi, nasz duet Du&Gi tworzył więcej niż przyjaźń, Twoje obrazanie sie na pol roku i milczenie to było coś pieknęgo, super osóbka! ❤️ 

A Tobie @Adi i tak tego nie zapomne jak przez Ciebie straciłem najlepszy gang. 

f9e192810d159.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pomidor Patryk pamiętam te świetne czasy, jak każdy grał na info i nikomu to nie przeszkadzało (jedynie @TheMichal160316 nigdy nie chciał infa, tak było). Czysty fun z gry, bez spin i większego celu, dużo fajnych osób, its bjutiful <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu gram tak długo że tych wspomnień było za dużo hah, może nie na tym koncie a na starym pewnie większość osób mnie tutaj nie pamięta ale mogę tu napisać jedno "Kurłaaaa Kiedyś to było"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no i pan @LiSeKK o którym zapomniałem, zajebisty jak pasztet.

Mądry poważny jak trzeba zabawny gościu z którym wiele godzin spędziłem dobrze, uśmiechnięty zadowolony z tej znajomości. W mojej głowie najbardziej zostało z niej to jak pode mnie się podszywal i jak przegraliśmy z nim i innymi na jailu do 5 w nocy a o 6 musiałem wstać do roboty. Super gościu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat wzbudza we mnie negatywne emocje, w sensie takie jakby ta sieć kończyła swoje życie i tu wszyscy wspominają jak było fajnie i cześć jak czapka haha :D 

Oby nie! Ja swoimi wspomnieniami dzielić się nie będę, bo tego po prostu było za dużo :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja opowiem swoją historię poznania byłego już S-Admina. Był rok 2015. Grałem na mapie am_banana. Jeszcze o forum zupełnie nie wiedziałem. Admina prawie nigdy nie widziałem (może czasami @Jerremy). Pewnego dnia wszedł @LiSeKK i odpalał dragi. Później zapytał się mnie czy nie chcę kupić krokodyla z Rosji. Wtedy nie widziałem o co mu chodziło, ale jak zaczął podawać mi skład jak się robi to domyśliłem się, że chodzi o narkotyk. Dalej pamiętam przepis od Liska :P Kodeina, krople do oczu, benzyna, tłuczone szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też coś napisza a co Jo byda.

Był rok 2018 naszej ery,Nen poinformował mnie o ZE na tej serwerowni,byłem tak podjarany,że na samą myśl znów grania na ZE mi stawał.Następnie podanie Nena,co oznaczało,że Szef Wyjadaczy z Kuleczek zatrzyma się tu na dłużej.Szkoda tylko,że obecnie ZE jest martwy,ale na szczęście Nen pracuje nad reaktywacją.

Edytowane przez Koło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdro dla ekipy EzPz z 2015/2016 @Mufc2000 @tomasiak @Bubu @El Chapo @Stefan Siara @biLu @pendragon

i dla ludzi z gangów z którymi mam same miłewspomnienia  

@Honey Cocaine @LiSeKK @Kreo @Majkelele @ReasoN @MistycznyPL @oswietlikowski @FuRaJ @Chief Keef @Sasuke @Dartluk1 @Aw3nix @APAP @Grzelak1337   @prodigy

Dzięki że byliście

Edytowane przez Haq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już mnie oznaczyliście to w sumie czemu nie [^-^]/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apap ja o Tobie człowieniu zapomniałem, Ty to kurwa byłeś gość @APAP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.