Skocz do zawartości
Tombr4ider cs-placzabaw.pl

[ODRZUCONE] Skarga na ŁowcaMrówków

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID:  Antylopa

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę:  ŁowcaMrówków

3. Data i godzina zdarzenia: 11:15 2019-10-05

4. Mapa: nie znam nazwy

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: 

6. Opis sytuacji: Witam otóż rozmawiajac na serwerze z jednym gosciem co sie denerwowal jak mu sie wcinalem w zdanie , wbił rzekomo wielki "Admin" serwera placu zabaw ,który nie zastanawiając sie ani minuty dał mi z miejsca mute gdzie powiedziałem tylko by gość zamknął się chwile bo chce coś powiedzieć żeby dać rtv , gdy gość mnie cisnął dwie mapy wbił łowca i gdy zobaczył że gość mnie ciśnie i chce dać mi votebana z automatu dostałem mute a ten typ co cisnął mnie nic nie dostał tylko pochwałe od rzekomego adminka że , dobrze juz on sie nie odezwie 24 godziny ,troche żenujące zachowanie, wiem że nie powinienem popadać w dyskusję z graczem lecz gdy wbił admin na serwer nie cisnąłem się z nim wogóle tyle co mogę powiedzieć to cisnął mnie tamten i nie został ukarany. Troche tak to jest nadużywanie swojej władzy komend z sm_admin 

7. Proponowana kara: Upomnienie , bądz degrad bo to nie pierwsza już taka sytuacja

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): No standardowo ss z bana nic innego nie moglem zrobić 😜

Oczywiście nie mówię ,że ja zrobiłem dobrze :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tombr4ider cs-placzabaw.pl napisał:

No standardowo ss z bana nic innego nie moglem zrobić 😜

a mogłeś. Mogłeś nagrać demko z tego zdarzenia, co jest niezbędne przy skargach. Polecam to zrobić i wrzucić, zanim zamkną CI skarge. 

4 minuty temu, Tombr4ider cs-placzabaw.pl napisał:

bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia)

...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wbiłem nie słyszałem nikogo oprócz drącego pape antylope piskliwym głosem (czyt. TombRaider) + wyzywał tego osobnika który niby go wyzywał(nic takiego nie słyszałem), nie było mnie na poprzedniej mapie więc jak miałem zareagować.

Myśle że kara słuszna, a skarga niepotrzebna, ale jak to powiedziałeś: "jestem bardziej inteligenty niż ty, potrafie dobrać lepiej słowa" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odzyskałeś władzę i się poczułeś , czekam na odpowiedz kogoś wyżej z administracji bo admini wiadomo mają swoje kółko wzajemnej adoracji i nie będę bić sie na słowa tylko poczekam na odpowiedz kogos 10 razy inteligentniejszego od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagraj demko z całej sytuacji :P i wszystko się wyjaśni bo skarga bez dowodów to nie skarga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Tombr4ider cs-placzabaw.pl napisał:

Nie rozumiem po co nagrywać demko wrzucac to gdzieś jak cały proces bedzie trwał mniej niż gdy admin odpali sobie demko z mapy z danej godz

Ale to ty się starasz o przyjęcie skargi, nie admin.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia)

Nagraj demko to będzie o czym gadać a na razie temat do zamknięcia 😉

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli admin, na którego piszesz skargę potwierdziłby Twoją wersję wydarzeń, wtedy demko jest niepotrzebne. Jednak z tego co widzę zdania są sprzeczne, więc dla potwierdzenia swojej wersji powinieneś rzeczywiście to demko nagrać.

Nie mam czasu na to, żeby szukać demka, pobierać je, otwierać w CS. Powinieneś wrzucić je na jakiegoś youtube'a czy gdziekolwiek żeby odtworzyć je online, wtedy zadecydujemy. Daj znać co zamierzasz zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu jest to demko, widać jak tomb rider nadużya/wyzywa (antylopa), ale równiez jak ctrl+f4 namawia do votebana na tomb ridera. Nie było mnie przy tym jak ctrl f4 namawiał do votebana bo wbiłem na sam koniec kłótni dlatego usłyszałem tylko jak tombirder wyzywa/naduzywa. Także przepraszam, mój błąd tzn. połowiczny bo jedną stronę ukarałem, a drugiej nie :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mucik dla tej drugiej osoby.

Mrówka za to jak wbija na serwer i słyszy jak jedna osoba wyzywa niech  trochę zaczeka by zobaczyć przebieg sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na to demko ban jest słuszny, więc totalnie nie wiem z jakiego powodu napisałeś tę skargę - wyzywałeś i nadużywałeś, więc nie widzę w tym przewinienia mrówki. Prędzej zamiast skargi na Mrówkę powinieneś nagrać demko na tego chłopa.

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hola, hola pan tombrider jest zwolennikiem samosądu i bardzo pięknie zdefiniował pojęcie linczu, a więc kierując sie jego zasadami zapisanymi w skardze na Maćka to  "Jezeli nie masz mutacji lub 16 lat nie naduzywaj mikrofonu bo starsi gracze mogą cie zlinczować". Piszczałes jak baba to dostałeś lincza na twarz - proste, badz konsekwentny w swoim zachowaniu, a nie gdy ci to pasuje. Dla mnie Ctrl niewinnny, a i tobie za takie kozaczenie i jak to masz w zwyczaju mówic "pedalskie" skargi troche bym dorzucił :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.