Skocz do zawartości
GRUBY

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga na gracza snjki

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: 『ɢʀᴜʙʏ』  STEAM_1:1:124184746 00:09

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: snjki  https://steamcommunity.com/profiles/76561198995206467 (steam ID nie zdazylem bo wyszedl)

3. Data i godzina zdarzenia: ok. 12:20 niedziela 6 pazdziernika 2019.

4. Mapa: 35hp_fuel (chyba tak sie nazywa)

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane: uzywanie cheatow

6. Opis sytuacji: snjki uzywa auto knife ktory pozwala mu na zabicie kazdej osoby ktora do niego sie zblizy, taka sytuacja miala miejsce, kiedy on mial AFK na spawnie i kazdy podchodzil a on zabijal kazdego nawet od tylu. snjki rowniez w 6 h wbil top 1 na serwerze. (wszystko z cheatem)

7. Proponowana kara: mam nadzieje ze bedzie rozwazana kara permanentna.

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): nie mam dowodu, ale mozecie wykorzystac demo. podalem pore kiedy to sie stalo.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, GRUBY napisał:

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia): nie mam dowodu, ale mozecie wykorzystac demo. podalem pore kiedy to sie stalo.

No kumpel to ty musisz nagrać demko i wstawić np. na yt żeby skarga została akceptowana :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steam ID: STEAM_0:1:517470369

Dowód:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.