Skocz do zawartości
Fazoskyy

[ZAAKCEPTOWANE] Odwołanie od bana 180dni powod hack

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Fazoskyy napisał:

Nie wiem dla ciebie to dowód na to że mam wh ?

Końcówka demka owszem. Jesteś za słaby jak na 7k godzin, czego przykładem są akcje, ale określiłeś to jako "to nie jest temat", mimo tego, że jest bo pokazuje że wcale tych 7k godzin nie masz i nigdy nie miałeś. Dziękuję, dobranoc. Miłej nocy życze.

Można już odrzucić te odwołanie :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wh mógłbym powiedzieć,że lekkie i słabe(może na farcie) i masz może 7000h ale i tak dla mnie jesteś botem.

jedyne czego mogę się czepić bardziej to bhop bo jest perfekcyjny no ale masz 7k godzin,a pozycje jeśli gra się gra dużo retake to się zna i wie się zazwyczaj kiedy kto wychyla.

Edytowane przez ₩¡l©z€k
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym dodać, że ja mam ponad 5k godzin w csgo przegranych na wszystkich kontach, a też nie gram super, więc nie każdy musi być bogiem gierki po 7 tysiącach godzin przegranych.

Co do demka to naprawdę były tam dziwne momenty takie jak w 40 sekundzie, gdzie wyjął kosę po to, żeby przebiec 2 metry i znowu się wcelować w lukę, gdzie idealnie w tamtym momencie ktoś wychylał czy jak w 1:46 wychylił, zatrzymał się na środku przejścia i kiedy przeciwnik miał się wychylić naglę uciekł. 

Jeżeli było więcej takich podejrzanych akcji na innych mapach jestem za odrzuceniem odwołania. 

jeszcze jedno panie Fazoskyy, jeżeli Ci zależy na odwołaniu to radziłbym się zastanowić nad zachowaniem i dziwnym komentowaniem każdego zdania w sposób pogardliwy. 

Pozdrawiam z rodzinką :) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. piszecie o tym 7k jak nie wiem o czym jak napisałem wyżej nie jest to na temat

2. dziwne momenty tak samo jak np Pasha też ma dziwne momenty kazdy gracz cs go ma czasem dziwne momenty

Na tej podstawie ban zostaje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demko jak zwykle z dupy... gówno pokazuje :/ Na podstawie takiego demka, w którym nie ma 100% pewności czy ktoś jest odjebany się nie banuje :/ Wiesz, że Cię pomidoro lubię, ale chyba tutaj podziałało na Ciebie to, że typo ma F2P. Jak masz 7000h to grasz jak fujara xD Też czasami mam tak, że wychylam podejrzanie, albo strzelam w stopę a siada w głowę xD Moim zdaniem nie ma tutaj 100% potwierdzenia, że typ na czymś lata :/ No i szafa gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.