Skocz do zawartości
Adi

6 edycja gangów - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o jakąś propozycję zmian w regulaminie, dot. możliwości zmylania i komend "do odwołania"

@Admin JB .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może modele S-VIP z TT damy adminom, bez "S-VIP" na plecach? 

+ ogarnięcie pluginu na przenoszenie z CT do TT jako wymuszenie przy dużej ilości CT, bo przerzuca adminów, a nie powinno. Dodatkowo sugeruję, żeby !guard został zmodyfikowany - ale jak nie wiem - musiałbym zobaczyć kod. Raczej chodzi o to, żeby gracze bez VIP'a też mogli wejść do CT mimo VIP'ów w CT :P

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dozwolone jest zmylanie przez prowadzącego, jednak należy pamiętać, aby polecenia były jednoznaczne i wydawane w pełni zrozumiały sposób.

SIEMANO @ViPCineQ! ❤️ 

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co utrudniać znowu grę, w tym przypadku ludziom przyzwyczajonym do takiego jaila jaki był przez kilka lat? Nie widzę sensu wprowadzania idiotycznych komend zmylajacych i do odwołania, przecież podobno temat służy do zmian które moglyby ożywić jaila, uważacie że wprowadzając coś takiego to pomoże ożywić jaila? Odwrotny skutek będzie xd

A i co z tymi banami? Nadal będą miesięczne mam rozumieć żeby siano się zgadzało no bo co jak dziecko dostanie bana za wpadniecie za tekstury to trzeba mu wpierdolic bana za pseudo bugowanie na miesiąc albo dwa, przecież matce z portfela siano na ub wyciągnie, co nie? Hehe

Edytowane przez dobra dobra
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to zmylanie tez odpada, popierdoli się w głowie mniej ogarniętym od tego. 
usuniecie s-vipa to najlepsza decyzja odkąd go wprowadziliście -szczere gratulacje. 
Tez bym skrócił bany - chyba ze ktoś odpierdala głupoty nagminnie( jest tu kilku takich pajaców). Pozdrawiam cieplutko i być może do zobaczenia 

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za tym by zrobić głosowanie czy dodawać to zmylanie czy też nie. Moim zdaniem propozycja chujowa nic tylko ludziom będzie się to jebać ciąglem, jednakże że żyjemy w państwie demokratycznym to zastosowałbym ankietę.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, dobra dobra napisał:

A i co z tymi banami? Nadal będą miesięczne mam rozumieć żeby siano się zgadzało no bo co jak dziecko dostanie bana za wpadniecie za tekstury to trzeba mu wpierdolic bana za pseudo bugowanie na miesiąc albo dwa, przecież matce z portfela siano na ub wyciągnie, co nie? Hehe

Nie, jestem w trakcie pisania ciekawego systemu banów, które nie będą blokowały wejścia do gry w ogóle. ;) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, SUPER TIMOR napisał:

Nie, jestem w trakcie pisania ciekawego systemu banów, które nie będą blokowały wejścia do gry w ogóle. ;) 

Jak to będzie wyglądać ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, dobra dobra napisał:

Jak to będzie wyglądać ? 

Proszę nie pisać wiadomości nie na temat, takie dyskusje to gdzie indziej.

A poza tym, to i tak wszyscy wiemy, że będziesz jedną z pierwszych osób, które będą miały okazje to przetestować :4head:

• Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dobra dobra napisał:

Jak to będzie wyglądać ? 

Wykluczenie gracza z "aktywności" na serwerze, tj silence i w zależności od serwera osłabienie jego działań, np zadawany DMG = 0 na arenach, jailu i tak dalej. W zależności od trybu dopiszę różne fajności, np postaram się o chuja na głowę jako czapkę na surfklasy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na gangach zbyt wiele nie grałem, ale jako gracz olda dorzucę swoje 5 groszy. Myślę, że dodanie komend do odwołania i możliwości zmylania może znacznie pomóc tym "nowym" osobom. Gra na gangach to czysty tryhard, wykorzystanie swojego skilla. Wprowadzenie tego zmylania może ogarniczyć ten tryhard, bo wtedy nie będzie trzeba pokazać tylko swojego skilla, ale będzie też trzeba myśleć. Każda osoba gra inaczej - jedna lepiej strzela, druga ma lepszy movment, trzecie jest kotem we wszystkim, a czwarta nie potrafi nic. Dodatkowo ktoś kto przegrał na serwerze X godzin posiada wiedzę na temat mapy (co jak działa, jak coś przejść, gdzie są secrety). I przez to można wyrównać w jakiś sposób te nierówności między osobami, które są nowe, a tymi które przegrały tutaj dużą ilość czasu, między tymi którym lepiej idzie skillowa gra, a tymi które są przysłowiowymi botami.

Spoiler

No tak o, a teraz pora spać, bo zaraz zasnę przed kompem

Edytowane przez MuDzYn.
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym ważną rzeczą jest to, że na większości JB zmylanie to .. podstawa :P głównie u nas ze względu na ułatwienia z gangów było to ograniczone..

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo ze to podstawa i fajna rzecz, jednak sporo osób to wie, ze większość graczy gangów używała mniej mocy swojego mózgu niż gracze olda. Dlatego w tych biednych główkach się mogą styki poprzepalac :( 

• Lubię to! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co tego samego tematu wałkować w różnych postach. Jeżeli ktoś ma coś mądrego do powiedzenia odnośnie zmylania to podaje link ;) Polecam oddać głos!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Honey Cocaine załóżmy, że masz rację. Aktualnie serwer stoi pusty i wszelkie próby pozbierania graczy kończą się na tejże próbie, potem nic się nie dzieje.

Na chwilę obecną nie ma czegoś takiego jak "gracze gangów" :P nie możemy więc zakładać, że moc obliczeniowa ich podzespołów będzie tak samo niska, jak ta rzekoma, ludzi o których mówisz.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za chwile grudzień. Może jakaś bliższa data nowej edycji z ustalonymi już na ten moment rzeczami + to co dojdzie? W końcu post można edytować a wiele osób czeka na te datę :P 

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No napisałem w tym temacie wszystko co ustalone. Co do daty, to kiedy chcecie? Ja mam już wszystko przygotowane :)

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najszybciej Adi! Jak najszybciej :D Niedziela 01.12.2019 ? 

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może piątek 6.12? Admini, wejdziecie na serwer, żeby sprawdzić czy wszystko działa?

• Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki, a ja proponuje możliwość posiadania przekleństw w hymnach gangowych, nie mówię tutaj o jakimś łolololo rucham ci matkę itd. Czasami jest jakaś fajna zwrotka idealna do hymnu ale nie można jej użyć, bo jest przekleństwo :/ 

Edytowane przez M4c!3k z Kl4nu
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce mi się potem kłócić i tłumaczyć, dlaczego jeden może mieć, a inny nie. Najprostsza i nie budząca wątpliwości jest aktualna zasada. Zawsze z swojej fajnej, idealnej zwrotki, możesz przekleństwo wyciszyć i po problemie :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no @Adi 90% takich kawałków po wyciszeniu owego słowa traci rytm i troszkę sens i to już nie to samo. Ja tam chciałbym usunąć te zasadę albo najlepiej zamienić na brak patologi w hymnach... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przestańcie słuchać polskiego hip popu i ogarnijcie inną muzykę. Jak wrzucicie przekleństwa w innym języku, to przecież i tak nikt tego nie zrozumie...

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.12.2019 o 11:26, Merxy. napisał:

To przestańcie słuchać polskiego hip popu i ogarnijcie inną muzykę. Jak wrzucicie przekleństwa w innym języku, to przecież i tak nikt tego nie zrozumie...

A kim Ty jesteś, żeby mówić komuś, co ma robić. Chyba za dużo DISCO MARKA gościu.

Jest gdzieś dokładna, końcowa rozpiska co zostanie zmienione? Zmylania i komend do odwołania nie będzie mam rozumieć?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.