Skocz do zawartości
Koło

Strony do oglądania seriali?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej tylko bez zalukaj i seriale.co 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam alltube, darmowy serwis z dużą ilością seriali i playerów. Sporo reklam ale da się przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam wykupić netflixa🥳 nie pamietam ile dokładnie kosztuje za jedna osobe ale to nie jest dużoXD zawsze spoko opcja jest złożenie sie ze znajomymi, rodzeństwem lub kimkolwiek innym i wykupić jedno konto co wyjdzie taniej. To jest moja opinia wiec luz aaa i wracając do tych stronek z serialami to vider.info jest spoko idk czy to jeszcze jest ale kiedyś oglądałam na tym.

ps.jak już mowa o serialach dom z papieru to cudo mmmm

Edytowane przez ✪ xClaudia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, ✪ xClaudia napisał:

polecam wykupić netflixa🥳 nie pamietam ile dokładnie kosztuje za jedna osobe ale to nie jest dużoXD zawsze spoko opcja jest złożenie sie ze znajomymi, rodzeństwem lub kimkolwiek innym i wykupić jedno konto co wyjdzie taniej. To jest moja opinia wiec luz aaa i wracając do tych stronek z serialami to vider.info jest spoko idk czy to jeszcze jest ale kiedyś oglądałam na tym.

ps.jak już mowa o serialach dom z papieru to cudo mmmm

Sama jesteś Netflix 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bassewten alltube to tak średnio w ogole nie chce się film załadować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.