Skocz do zawartości
₩¡l©z€k

[ODRZUCONE] [PROPOZYCJA] [DR] Zmiana tickratu na 106,4

Zmieniamy tickrate na dr? (106,4)  

7 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zmieniamy tickrate na dr? (106,4)

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana tickratu na tytułowy utrudniła by robienie kosmicznych ssj jak i innych speedów,

to by natomiast pomogło terroryście zabić osoby poprzez odpalenie pułapki. Zmniejszenie tickratu spowodowało by jeszcze,że gracze musieliby wykazać troszkę bardziej swoimi umiejętnościami na dr.

Ze zmianą wiązałoby się również pogorszenie rekordów graczy lub całkowity reset,ponieważ nie robiło by się już tak dobrego ssj.

Edytowane przez ₩¡l©z€k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie 

Gracze deathruna przyzwyczajili sie do tick 128 i kolejny reset jaki by się z tym wiazał napewno by wkyrzył niektórych graczy co by mogło spowodiwać odejście z serwera. Według mnie lepszym pomysłem było by zrobienie serwera speedrun z kategoriami gdzie były by style typu np. Tr100, tr128, tr1000 itp

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, SkyL3ns napisał:
5 godzin temu, SkyL3ns napisał:

Jestem na Nie 

Gracze deathruna przyzwyczajili sie do tick 128 i kolejny reset jaki by się z tym wiazał napewno by wkyrzył niektórych graczy co by mogło spowodiwać odejście z serwera. Według mnie lepszym pomysłem było by zrobienie serwera speedrun z kategoriami gdzie były by style typu np. Tr100, tr128, tr1000 itp

1.Myślę,że aktualnie z tych graczy z lepszymi czasami jest strasznie mało,a przybywa coraz więcej bez czasów .

+nie mówię,że trzeba od razu usuwać czasy i robić resety,można by było zrobić tak jak było kiedyś czyli pogorszyć o 3 sekundy.

2.Ciekawe kto ci zrobi kolejny serwer speedrun,

chociaż jakby miał powstać to by był już chyba 3 serwerem, który by był w trakcie roboty.

Edytowane przez ₩¡l©z€k
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ₩¡l©z€k napisał:

1.Myślę,że aktualnie z tych graczy z lepszymi czasami jest strasznie mało

Nwm czemu tak myślisz może przez to że mniej grasz na deathrunie bo dużo graczy z dobrymi czasami gra np.:Allucza, blank, piesel342, dumin, bartul, DOL4N, fortiss_0059, przemko05, Wojtex, fenix7253, Poldek, eon.

,a przybywa coraz więcej bez czasów .

To że przybywają nowi gracze informuje administracje ze serwer idzie w dobra kierunku i niech idzie bo ci gracze bez czasów za kilka  miesięcy/lat mogą wypchnąć tych lepszych i stać się naprawdę nieźli.

2.Ciekawe kto ci zrobi kolejny serwer speedrun,

chociaż jakby miał powstać to by był już chyba 3 serwerem, który by był w trakcie roboty.

To jest moja propozycja żeby na serwerze gdzie gracze przyzwyczajili sie do tick128. Może znajdzie się para rąk która bedzie chciała zrobic speedruna i będzie w ten pomysł zaangażowana.

Edytowane przez SkyL3ns
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, SkyL3ns napisał:

Nwm czemu tak myślisz może przez to że mniej grasz na deathrunie bo dużo graczy z dobrymi czasami gra np.:Allucza, blank, piesel342, dumin, bartul, DOL4N, fortiss_0059, przemko05, Wojtex, fenix7253, Poldek, eon.

To też bym prosił o to byś pokazał ten temat tym graczą i niech wyrażą swoją opinie na ten temat,a także tym nowym graczą .

Edytowane przez ₩¡l©z€k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.
Kazdy juz sie przyzwyczail grac na 128 tick i nikomu nie bedzie sie chcialo uczyc nowych routow na 106.4 tick przez co wiekszosci nie bedzie sie chcialo grac.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ₩¡l©z€k napisał:

To też bym prosił o to byś pokazał ten temat tym graczą i niech wyrażą swoją opinie na ten temat,a także tym nowym graczą .

Na pewno w najbliższym czasie będę chciał przedstawić moją propozycje inny graczom żeby oni wypowiedzieli sie co o tym myślą. Niestety na razie nie mam czasu bo cały czas człowiek nie będzie tracił tych paru godzin na granie w gry bo też potrzebuje spotykać się z przyjaciółmi z realnego życia. 

I jeszcze prośba o wypowiedzenie się administacji deathruna co myślą  o pomyśle #₩¡l©z€k czyli  @GK. i @fortiss_0059 oraz innych graczy z deathruna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety wilczek @SkyL3ns tutaj wszystko rozpisał, a ja się z tym zgadzam. Zostańmy może na tr128 jak narazie, może z czasem coś się pomyśli o zmianie.

Najlepiej by było żeby jeszcze @GK. się wypowiedział, a @Adi zdecydował co z tym zrobić może on ma inne zdanie na ten temat.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli @Adi zadecyduje sie na zmiane tick z 128 na 106,4 pogodzę się z tym ale wiekszość osób w  ankiecie jest na nie.  Nie wszyscy z aktywnych graczy deathruna  wypowiedzieli sie na ten temat i jeden z administratorów czyli @GK.. Ja bym poczekal aż chociaż z 10 osób grających w miarę regularnie sie wypowiedziało i wtedy bym zmienił bądź zostawił ten tick na serwerze.

Edytowane przez SkyL3ns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zgadzam z chłopakami. Gracze na serwerze są zadowoleni, a nowi gracze raczej nie wiedzą jaka jest różnica. Na serwerze osób nie brakuje więc jak dla mnie lepiej zostać z 128 tick, aby uniknąć utraty stałych graczy. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.