Skocz do zawartości
hmf

[ZAAKCEPTOWANE] Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, steamID: hwf, STEAM_1:1:520603673

2. Data i godzina otrzymania bana: 06.11.2019 19:28

3. Serwer: Surf + klasy

4. Długość Bana: 90 dni

5. Typ bana (mute / ban na ct / ban / inny - napisz jaki): banik

5. Powód bana: multikonto

6. Admin banujący:  ShizeR

7. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): przyznaje się do błędu i obiecuje poprawę

8. Opis sytuacji: Generalnie założyłem multikonto i wbiłem na mulciaku, z góry przepraszam każdego admina za moje zachowani ( każdego, bo chyba każdy możliwy mnie banował :p)

9. Link do bana na stronie http://www.cs-placzabaw.pl/bans: https://cs-placzabaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:520603673&Submit

10. Dowód*: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj link do konta, które zostało zbanowane jako pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pod nickiem "hmf" są dwa zbanowane konta, oba z powodem multikonto - zatem konto pierwotnie zbanowane musiało mieć inny nick :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawie na kazdym koncie jakie mialem u was jest inny nick, nie pamietam pasów do większości i nie mogę określić, które było pierwsze. Jestem najbardziej rozpoznawalny pod tym nickiem na serwerku, więc dałem najstarsze z tym nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, a za co był pierwszy ban? Jak wyglądała ta historia? :P

Chodzi mi tylko o to, żeby zweryfikować czy nie dam unbana jakiemuś toxicowi :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to przegrałem na tym surfie całe wakacje, bawiłem się przednio. Bywałe lepsze i gorsze chwile, freestyle na serwerze i inne zabawy. Wiadomo czasami coś tam się zdarzyło powyzywać z kimś, ale generalnie to miły chłopaczek jestem. Chciałem znowu wrócić na serwer z czystą kartą i sobie popykać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.