Skocz do zawartości
MuDzYn.

[Propozycja] Poprawienie grup kanałowych

Rekomendowane odpowiedzi

Na tsie są ogółem 4 rangi kanałowe (guest, Voice, operator i Chanel admin). Zwykła zarejestrowana osoba ma Power talka ustawionego na 10. Po ustawieniu na kanale Power talka powiedzmy 11, po to żeby każda osoba która wbija Nie mogła mówić, robi się lekki problem.

CA ma power talka powyżej 11, czyli może  normalnie gadać.

Operator ma poniżej 11 przez co nie może mówić, ale za to może dać sobie albo komuś głos.

Voice też ma niskiego Power talka i nie może dać głosu ani sobie, ani komuś. Czyli wychodzi na to jak by był zwykłym guestetem.

Teraz najważniejsze - O co mi chodzi

Voice jest obecnie ranga bezużyteczna i możnaby, a nawet byloby fajnie, jakby ją wykorzystać. Można zrobić tak:

Oczywiście zostawić CA tak jak jest - ranga dla właściciela kanału

Zwiększyć Power talka dla operatora, żeby po wejściu na kanał miał odazu głos. Taki trochę drugi CA, tylko niżej w tabelce.

Wykorzystać rangę Voice zgodnie z jej nazwa, czyli również zwiększyć jej Power talka, po to żeby osoba po wejściu na kanał mogła od razu gadać, a nie musiala czekac, az ktos da jej glos.

Dodatkowo można zrobić tak, żeby operator nie mógł dawać i zabierać operatora innym osobom i analogicznie zrobić z Voicem - żeby nie mógł dawać i zabierać innym rangi Voice.

//obstawiam że napisałem to w taki sposób jak zwykle i nie wiadomo o co chodzi, to idę spać. W razie problemów z interpretacją moich pięknie złożonych zdań, jutro napiszę to jeszcze raz.

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to załóżmy, że dziś jest jutro i sugeruję napisać to jeszcze raz, bo ani ja, ani Killua nie czaimy. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.