Skocz do zawartości
xCyberShot

[ZREALIZOWANE] [SURF+RPG FFA][PROPOZYCJA] Wprowadzenie zmian w regulaminie

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku:

1. Wprowadzenie do regulaminu Zakazu zabijania w wieży  np. (ski_GO_2)

2. Wprowadzenie do regulaminu Zakazu nadużywania mikrofonu przez osoby, które nie mają mutacji poprzez komunikat na chacie np. ( Osoby bez mutacji powinny ograniczyć używanie mikrofonu do minimum).
3. Zakaz puszczania muzyki na mapach np. ( colos) ponieważ przeszkadza to graczowi w skupieniu i boli głowa bo są głośne.

PS. Trzeba zaktualizować regulamin ponieważ obowiązuje on od momentu zanim było wprowadzone FFA

Edytowane przez xCyberShot
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, xCyberShot napisał:

wierzy

... nie wierzę

1 propozycja = 1 temat.. no ale niech Ci będzie tym razem, jednak "zaktualizowanie regulaminu" chętnie zostawię interesantom, co tam jeszcze zaktualizować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak byś mógł to fajnie by było jakbyś naprawił !Music to wtedy ten pkt by nie miał racji bytu 

9 minut temu, xCyberShot napisał:

3. Zakaz puszczania muzyki na mapach np. ( colos) ponieważ przeszkadza to graczowi w skupieniu i boli głowa bo są głośne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Bez sensu, poza paroma bywalcami na serverach surf zwykle przewija się sporo osób więc regulamin powinien być jak najbardziej znormalizowany by stali gracze nie musieli się denerwować, że ktoś go zabił w miejscu x potem y i z, a nasz regulamin tego zabrania. Skoro łatwo tam zginąć to po prostu jej unikaj, zakażmy jeszcze zabijania w jailu bo tam też jest podobnie.

2. Zakaz nadużywania mikrofonu już się w nim znajduję, myślę że nie trzeba tam specjalnie wymieniać osób bez mutacji. Co do komunikatu to z doświadczenia wiem, że młodsze osoby raczej nie są nim zainteresowane łagodnie ujmując.

3. Taka mapa, można ją usunąć lub dodać plugin na wyciszenie muzyki(z tego co wiem i tak ją słychać po ponownym kliknięciu guzika). Na klasach też puszczają te muzykę i każdy już jest przyzwyczajony, poza tym komu się będzie chciało pisać te skargi jak to więcej zachodu niż chłop za to bana dostanie.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z RainbowMaślaną. Grałem na pierdyliardzie serwerów surf i w sumie tylko na jednym spotkałem się z tego typu zakazem, wieża jest bardzo często uczęszczanym miejscem i wystarczy nauczyć się jak ją dobrze wykorzystywać. Większość graczy surfa będzie to irytowało, ponieważ są przyzwyczajeni i zabijaliby odruchowo, co spowodowałoby dużo niepotrzebnych banów, przez co ludzie mogliby się zniechęcić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja za to często widzę na serwerach ten zakaz zabijania w wieży. Czasami zdarza się także zakaz zabijania w jailu, ale to inna bajka. Może mapa colos ogólnie do wyjebania? Lata się tam ciągle to samo przez co jest nudna jak flaki, a plugin nigdy nie działał tak jak powinien. Komunikat ten zapewne dzieciaki mają głęboko w poważaniu :/ Z tego co kojarzę to na klasach jest możliwość ustawienia ograniczeń dotyczących używania komunikacji głosowej i taką możliwość miał chyba tylko admin z tego co kojarzę. Chyba dobrze się tam to sprawowało więc czemu nie zastosować tego i tutaj? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o moje odczucia co do proponowanych zmian w regulaminie, to:

- zakaz zabijania w wieży odpada. Jest to "tunel" z dwóch stron otwarty, gracz wchodzi tam świadomie i powinien zdawać sobie sprawę z tego, że może zostać zabity. Świadczy to o poziomie movementu i strzelania, który reprezentuje.

- muteGO wprowadzę na surf+rpg, wrzucę też informację taką jaka jest na klasach

- jeśli chodzi o tę muzykę, to najpierw wypadałoby zrobić działającą wersję pluginu która to blokuje, a potem jakoś to refreshować co odpalenie muzyki.. musiałbym przy tym siąść dłuższą chwilę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.