Skocz do zawartości
Stulejman Wspaniały

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga na ✞єαѕу✞ i emcekubus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick i steamID: Stulejman Wspaniały STEAM_0:0:75267686

2. Nick i steamID osoby, na którą piszesz skargę: Pierwsza osoba to ✞єαѕу✞ - STEAM_0:0:489515900 || a druga osoba to emcekubus STEAM_0:0:449435676

3. Data i godzina zdarzenia: 30.11.2019 jakoś 15min po północy tj. 00:15:00

4. Mapa: 35hp_fepsi

5. Skopiowane punkty z regulaminu, które zostały złamane:  gracz ✞єαѕу✞ notoryczne łamanie pkt. 4 czyli ubliżanie innym, gracz emcekubus to samo + pkt. 7 czyli bindy 

6. Opis sytuacji: Obydwaj gracze ubliżają innym, notorycznie padały dłuższe wiązanki sprowadzając dyskusję do stosunków z rodzicielką, zabiciu się etc.

7. Proponowana kara: Obydwaj panowie w mojej opinii zasłużyli na przynajmniej 2 tygodnie odpoczynku od czatu głosowego, bo nie jest to pierwszy raz gdy pozwalają sobie na zbyt wiele.

8. Dowód potwierdzający słuszność Twojej skargi (screenshot, film na yt lub vimeo; bez dowodu skarga zostanie natychmiast zamknięta bez rozpatrzenia):  

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiedziałem że mamy takich doświadczonych seksualnie małych słodziaków na serwerze :o Muszę tam więcej grać! Kara przyznana tym razem zgodnie z regulaminem ale następnym razem będę dawać klapsy... xd

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.