Skocz do zawartości
xCyberShot

Propozycja eventu SURF+RPG FFA

Rekomendowane odpowiedzi

🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️

Cześć

Chciałbym was zaprosić na event, który odbędzie się xx.xx.xxxx o godzinie xx (sugeruję 06.12.2019r. o godzinie 17:00)

IP SERWERA: 91.224.117.119

REGULAMIN:

1. TOP 3 osoby z najwyższą sumą zabójstw na mapie wygrają nagrody.

np. 20 killi - 5 dedów = 15 killi 

Podczas eventu obowiązuje regulamin serwera.

MAPA, EVENTOWA:

1. surf_dust2_2011_csgo_fix

2. surf_ski_go_2

3. surf_japan_classic 

Nie pamiętam dokładnie nazw map 😉😉

🏆NAGRODY:🏆
🥇1. VIP - 30 dni
🥈2. VIP - 15 dni
🥉3. VIP - 15 dni jeden serwer

POMOC I ORGANIZACJA:

@xCyberShot

@Thorek

@ShizeR

🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️🏄‍♂️

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie ma w naszej sieci czegos takiego jak S-VIP + potrzebni są admini do opieki nad eventem.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem że nie ma pomyliło mi się z ty mi svipami. Adminów dodałem to jest Thorek I Shizer jak coś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oni zgodzili się na opiekę nad tym eventem? Jak dla mnie spoko. Tylko za 2 dni będzie zmiana IP tego serwera. To tak akurat w związku z tą zmianą fajnie będzie zrobić event, żeby gracze wpili już na nowe IP.

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Adi napisał:

Tylko za 2 dni będzie zmiana IP tego serwera. 

O nie dobra to ja poinformuje graczy że bedzie zmiana ip. Tak Thorek i Shizer zgodzili się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.